מצחיק: כפכף ביבי בהופעת סטנדאפ

לפני כשבוע, הושק אחד המוצרים הלוהטים של קיץ 2012 בישראל: כפכפי המחאה. בסרטון ששוחרר ליוטיוב הציגו מספר יזמים צעירים ועלומי שם את הכפכפים היחודיות הנושאות את דמותו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, תחת המסר החתרני: ‘כל השנה הם דורכים עלינו בגזירות, דורכים עלינו בחקיקה, בקומבינות, דורכים עלינו בשקרים. לנו יש רגלייים. הקיץ, דורכים עליהם בחזרה’.

הכפכפים המשעשעות נמכרות באתר האינטרנט של כפכפי המחאה במחיר סביר של 30 ש”ח לזוג כפכפים, שהרי למכור כפכף בודד ב-15 יהיה דיי דבילי. יוצרי הכפכפים פתחו גם עמוד פייסבוק הנושא את אותו השם ובו הם כותבים: “חשבנו על דרך מקורית ומשעשעת להביע את מחאתינו מהמצב הקיים, ובו בזמן ליצור מוצר, פשוט וסמלי, שיהווה מזכרת, מתנה כיפית, או סתם דרך קיצית למחות עם קריצה. מהפכות מתחילות ברגליים!”

כעת, שבוע לאחר ההשקה החגיגית, משחררים חברי כפכפי המחאה סרטון קידום חדש, משעשע במיוחד, בו נראית דמות הכפכף של ביבי על הבמה במופע סטנד-אפ משובח. אם תמיד חלמתם לראות את ביבי מספר נאק נאק ג’וקס או בדיחות ‘אמא שלך כל כך שמנה ש…”, אתם חייבים לצפות בסרטון הזה. אם לא, צפו בו בכל זאת. סביר להניח שתהנו לא פחות.

קליק לרכישת זוג כפכפים אופנתיות.


לייק לפטריה בפייסבוק