אז רק שיהיה ברור: השיר שכל בנות הזוג חייבות לשמוע

מערכות יחסים הן לא דבר פשוט. גברים לרוב רוצים X, נשים לרוב רוצות Y, וכידוע, אם נכחתם בשיעורי המתמטיקה בתיכון, כל משוואה הכוללת בתוכה את הפרמטרים X ו- Y, היא משוואה עם לפחות שני נעלמים, הדורשת לא מעט עבודה בכדי לפתור אותה.

איסוף בדיחות, תובנות, סיפורים ומערכונים נכתבו ברבות השנים על מערכות היחסים הבלתי אפשריות בין גברים ונשים. גם אריאל (שם בדוי, השם האמיתי שמור על המחשב של המערכת בתיקיית “כתבות טיפשיות בעילום שם”, במידה ותצליחו לפרוץ אלינו), גבר ממוצע בשנות העשרים לחייו, חווה דייטים ומערכות יחסים רבים עם הצד הנשי, ועם השנים הגיע למספר תובנות מאוד עמוקות לגבי הציפיות והדרישות שלו מבת הזוג בתוך מערכת היחסים, תובנות שבלעדיהן הוא לא רואה שום סיכוי לקשר עם עתיד.


את שלל התובנות הללו הפך אריאל לשיר נהדר אותו כתב מראש עבור כל בחורה שעתידה להיכנס לחיים שלו בהמשך, כך שבמקרה הצורך, במקום לבזבז שעות מיותרות מהחיים על דרמות וויכוחים חסרי תכלית, פשוט תאזין לשיר שלו ותראה אם בכלל יש על מה לבסס משא ומתן. השיר אגב, מבוסס על השיר If You Really Loved Me של טיפ מינשן, שיר בסגנון מאוד דומה שיצא ב 2010. תחילה היה מדובר בשיר פרטי של אריאל, אך לאחר שהשמיע אתו לחברים, החליטה החבורה כי השיר מצליח לאפיין באופן יחסי קבוצה גדולה מתוך אוכלוסיית הגברים, וכשירות לגברי הישראל, העלו אותו באופן אנונימי ליוטיוב.

השיר המצחיק במיוחד, זכה עד כה למעל עשרת אלפים צפיות, והלחן שלו כל כך קליט שסביר להניח שכבר אחרי השמיעה הראשונה תזמזמו אותו לעצמכם במשך שעות. חברי מערכת הפטריה מסירים את הכובע בפני אריאל, וכבר הספיקו להשמיע את השיר לבנות הזוג שלהם, שבתגובה שלחו אותם לשטוף כלים ולחשוב על מה שקרה. האזנה נעימה, נשמח לקרוא את התגובות שלכם.

 אז רק שיהיה ברור 2

לייק לפטריה בפייסבוק