מודעת הפרסומת הראשונה שהיא גם מטען לסמארטפון

בדומה לישראל, גם הקיץ בברזיל הוא מדהים, ונהדר בעיקר עבור חובבי הים שנהנים מכמות נאה של ימי שמש לוהטים בהם ניתן לפרוס שמיכה, להצטייד בבירה ומוזיקה, ולהישען אחורה ברוגע. כמובן, בין אם התמזל מזלכם ואתם כעת על החוף בברזיל, ובין אם אתם בחוף בתל אביב, יש דבר אחד שאסור לשכוח – להימרח בקרם הגנה.

בחברת מוצרי הטיפוח העולמית NIVEA החליטו לנצל את פתיחת הקיץ הלוהטת בברזיל, עם קמפיין פרסום מקורי ויצירתי: מודעת פרסום שהיא גם מטען לנייד. בחברה חילקו מודעות פרסום חכמות ליושבי החוף, מודעות קרטון אליהן מודבק ריבוע שחור עם כניסת USB, כאשר צידה השני של המודעה הוא לוח סולארי. כך איפשרו בחברה לבעלי הסמארטפונים שמבלים מחצית מחייהם במרדף אחרי סוללה, לחבר את המכשיר למודעה, להפוך אותה כך שהלוח הסולארי פונה אל השמש, ולטעון את המכשירים שלהם באמצעות המודעה.

כמובן, המטרה הייתה כפולה: מצד אחד, לפרסם את קרם ההגנה מפני השמש של החברה, ומצד שני, לאפשר לנוכחים בים להישאר בו לפחות עד השקיעה, בלי תלות במטען לסמארטפון. כמובן שזמן שהייה ארוך יותר בים שקול ליותר קרם הגנה, ששקול ליותר מזומנים בקופת החברה. יופי של מהלך של ניבאה, מחכים לראות מהלך דומה גם בחופי ישראל הלא פחות לוהטים.


 

לייק לפטריה בפייסבוק