גם צפרדע זקוקה להפסקת סיגריה

בתור צפרדע, הציפיות ממני הן גבוהות. “תקפוץ!” הם אומרים לי, “תפוס זבוב עם הלשון הארוכה באופן חריג שלך!”, הם צועקים. כל הפאקינג יום! “תעשה את הצליל הדבילי הזה שאתה עושה עם הצוואר!” ראבט. לפעמים בא לי לעצור את הכל. לנוח לרגע, לשבת ולהירגע על הספסל האהוב עלי בפארק. אני אוהב לעשות את זה. לקחת כמה רגעים ולחשוב על הפניות הלא נכונות שעשיתי, על הנתיבים בהם לא הלכתי, על המשכנתא, ועל מליוני הילדים שלי ברחבי העולם, שנולדו לעולם בלי שלום ובלי ביטחון. פשוט ל…. היי! חתיכת חרא! תזיז את המצלמה הזאת מהפרצוף שלי!.

הצפרדע האנושית, שתופסת שמש (או צל במקרה הזה) על הספסל, הוא אחד הסרטונים הכי הזויים שעלו ליוטיוב בשנה האחרונה, ובתור אחד כזה, הוא עורר מהומה לא קטנה ברשת והפך תוך ימים ספורים למגה פופולארי עם יותר מ 7 מליון צופים, חלקם דיי נזעמים. רבים מהם, מאשימים את צלם הסרטון RoltonB בהתעללות בצפרדע לצורך תועלת אישית, בדמות סרטון מנצח ברשת. פעילי זכויות בעלי חיים טוענים כי הצלם מסמר את הצפרדע המסכנה לספסל כך שתראה כאילו היא יושבת בצורה אנושית ואפילו ציינו כי ניתן לראות את המסמרים בסרטון.

כמובן, לכל סיפור יש שני צדדים ומעלה, ויוצר הסרטון ציין בתגובה מתחת לסרטון עצמו ביוטיוב כי “אין שום מסמרים, דבק, התעללות בבעלי חיים וכו’. מאוחר יותר הצפרדע קצפה לדרכה ודהרה אל המים. לנו לא נותר אלא לנסות להתעלם משני הצדדים ופשוט לצפות בסרטון המצחיק-מוזר-הזוי הזה שוב ושוב ושוב. ראבט.


לייק לפטריה בפייסבוק