פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

חידה: מה מפרסם האיש השמן והעירום?

אז נניח ואתם הבעלים הגאים של חברה המשוות דשן המורכז מזבל אורגני עשיר. ונניח שיש לכם תקציב כדי לצאת במסע פרסום למוצר שלכם. איך הייתם מפרסמים אותו? אם אתם כבר מרחיקים לכת במחשבות כיצד לענות על השאלה הרת הגורל הזאת, אתם יכולים לעצור, מישהו כבר עשה את העבודה השחורה הזאת עבורכם.

פרסומת חדשה ופרובוקטיבית לחברת דשן בשם Vigor Plant’s, מאיימת לגרום לכם להתחרט על שאכלתם ארוחת צהריים. הפרסומת מציגה אדם עירום ושמן במיוחד, המתעורר בבוקר ועוקבת אחר סדר היום שלו הכולל רכיבה על אופני כושר, השקיית הגינה, משחק פליסטיישן ועוד, כשאת כל הפעולות הללו הוא מבצע כמובן בעירום. בצפייה ראשונה, לא ברור מה הפואנטה של הפרסומת ומה לעזאזל הקשר בין המוצר לפרסומת. כלומר מלבד העובדה שהבנאדם בפרסומת נראה לחלוטין מדושן. בסוף הפרסומת עולה הפאנץ’ בדמות משפט לא מובן באיטלקית.

פנינו אל שגריר איטליה בישראל על מנת שיתרגם את המשפט ולאחר בירור מעמיק מסתבר שהפאנץ’ הוא “חייו של הצמח הם קשים מכפי שזה נראה”. ובכן, בכל שלבי הפרסומת עציצים וצמחים הם אלה שמונעים מאיתנו את המראה המחריד של צפייה באיבריו המוצנעים של הבחור השמנמן, ולכן הם ככל הנראה סבלו יותר מאיתנו. בהחלט דרך מקורית והזויה לגרום לנו להבין שהצמחים שלנו זקוקים לדשן. הפרסומת הזאת תיכנס לספרי ההיסטוריה תחת קטגורית “הפרסומות ההזויות”, ואנחנו נישאר עם צלקות נפשיות עמוקות אבל עם שיר נחמד בלב.לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...