מעולה: ג’ימי פאלון משחזר את שיר הפתיחה של “הנסיך המדליק מבל אייר”

כמעט כל דבר שעושה ג’ימי פאלון, קומיקאי מוצלח שמתפרנס מלהנחות את הטונייט שואו, הוא לא פחות ממבריק – וזה נכון במיוחד כשיש גם מוזיקה ברקע. אם אתם לא מאמינים, נשמח להוכיח לכם: חפשו “ג’ימי פאלון” ביוטיוב וספרו לנו איך היה. אבל לפני זה, תמשיכו לקרוא.

אז מה עשה פאלון הפעם, אתם רוצים לדעת? ובכן, בשבוע הקרוב הוא יצלם את התכנית שלו בלוס אנג’לס במקום באולפן הבית שבניו יורק הקפואה והאירוע הזה דרש התייחסות מיוחדת. אז בטונייט שואו החליטו לשאוב השראה מבחור מגניב שגם עבר פעם מהחוף המזרחי לחוף המערבי ולחדש את שיר הפתיחה של התכנית שלו. הכוונה כמובן לנסיך המדליק שעבר מפילי לבל אייר והשאיר אחריו את שיר הנושא המגניב בטלוויזיה.

[xyz-ips snippet=”youtubeembed”]

החבר’ה של פאלון צילמו כמעט אחד לאחד כל סצנה בקליפ של השיר. כולל הגרפיטי והספריי, הכסא המסתובב והנסיעה ההיא במונית, אבל עם כמה שינויים נדרשים: המילים עברו התאמה למעבר הנוכחי, את תפקיד החבורה מילאו הנגנים של הרוטס ואת הבחור השחור והמדליק החליף בחור לבן, מדליק לא פחות.

כדי לשמור על האותנטיות, לתפקיד של הנהג ג’זי ג’ף לוהק אחד, ג’זי ג’ף ואת קרלטון גילם מישהו בשם אלפונסו ריביירו, שנתן שם ריקוד קרלטון שנראה ממש כמו המקור. ועכשיו סיימנו לעוף על פאלון, אתם מוזמנים ללחוץ פליי.

לייק לפטריה בפייסבוק