הסיום המפתיע של סרטון הפרסומת החריף הזה יעשה לכם צמרמורת

בין של הפרסומות המצוינות ששודרו אמש (בין ראשון לשני) במהלך משחק הסופרבול, נתקלו הצופים גם באחת מאוד לא שגרתית, סרטון פרסומת שנראה מאוד תמים שגרתי בהתחלה, אבל הצליח לתפוס את צופי הטלוויזיה שצפו במשחק עם המכנסיים למטה בזכות סוף מצמרר ומפתיע שאף אחד לא היה מוכן אליו.

הפרסומת מציגה ילד חמוד שרוכב על אופניים קטנות עם גלגלי עזר ומנסה לשווא להדביק את הקצב של קבוצת החברים שלו שרוכבים על אופניים רגילים ומהירים. הילד מתבאס, עוצר ומסנן “אני לעולם לא אצליח לרכב על אופניים”. משם נושאת אותנו הפרסומת למסע בין חלומות מתוקים שאותו ילד בטוח שלעולם לא יגשים, עד שנחשף הפאנץ’ המפתיע בסיום.

מי שאחראית על הסרטון המלחיץ הזה היא חברת הביטוח האמריקאית NationWide, שללא ספק הצליחה לזעזע ולשבור את לבם של הצופים תחת המסר “אנחנו מאמינים בלהגן על מה שחשוב לכם יותר מכל, הילדים שלכם”.

אפשר להתווכח על השימוש הציני הזה במוות של ילדים כדי למכור להורים ביטוח, וחלק מהגולשים אף טען שיש לאסור על החברה לייצר פרסומות לנצח ועוד שלל תגובות שליליות אחרות, אבל אין עוררין על דבר אחד – מדובר בפרסומת מוצלחת שהשיגה בדיוק את המטרה אליה היא כיוונה – באז עצום ברשת מיד עם סיום ההקרנה שלה וכנראה גם כמה קליינטים מבוהלים חדשים.

לייק לפטריה בפייסבוק