פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הזוג הזה צילם את אחת מתמונות החתונה הכי מגניבות אי פעם

מה אתם מביאים לחתונה של חברים? מתנה? צ'ק? זה רק כי מעולם לא כיכבתם בפארק היורה. לעומתכם, השחקן ג'ף גולדבלום, שכן שיחק בפארק היורה, הביא מתנה הרבה יותר מגניבה (אם כי אולי מעט פחות פרקטית מצ'ק).

גולדבלום, שגילם בשובר הקופות של סטיבן ספילברג את ד"ר איאן מלקולם, הגיע עם ארוסתו לחתונה של חברים בקנדה. אחרי החופה, החתן פנה לגולדבלום ושאל אותו אם יש סיכוי שהוא זורם איתם ומוכן לצלם תמונת מחווה לסרט. השחקן המפורסם לא היסס, והצלם, הזוג הטרי והשושבינים ניגשו למשימה.

למזלם, החתונה לא התרחשה באולם אירועים צפוף, אלא על שפת אגם, מה שהפך את הלוקיישן להרבה יותר אמין. המשתתפים בתמונה התבקשו לרוץ על הדשא ולהוסיף אפקט דרמטי של ידיים מונפות. הם היו כל כך בעניין, שהצלם השיג את השוט המושלם כבר בטייק הראשון.

אגב, בגלל שלא היה דינוזאור פנוי באזור, הצלם שתל לאחר מכן תמונת סטוק של דינוזאור מסוג טירונזאורוס רקס בפוטושופ. התוצאה – תמונת חתונה מגניבה במיוחד.

את ההשראה לתמונה, החתן והכלה שאבו לא רק מפארק היורה, אלא גם מצלם בשם קווין מילר. לפני שנה מילר החליט מילר לצלם זוג ביום חתונתו בסצנת בריחה מטי. רקס. התמונה שלו בהחלט מוצלחת ומקורית (אחרי הכל, הוא הוגה הטרנד) – אבל אין בה ג'ף גולדבלום.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...