פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מבצע ההצלה של כלב הים הפך לדרמה מטורפת בשידור חי

סנאפי כלב ים מתוק, נסחף לאחד החופים בארצות הברית כשהוא פצוע ומיובש. סנאפי חולץ וזכה לטיפול רפואי, ולאחרונה התקיים מבצע ההחזרה שלו למי האוקיינוס. האירוע החגיגי הועבר בשידור חיי על ידי רשת הטלויזיה המקומית לעיני המונים רבים שהתקהלו כדי לצפות בסופו המרגש של הסיפור, אלא שאז, רגע לפני שהוחזר למים, קרה הבלתי ייאמן. כדי לא להרוס לכם, זה בדיוק השלב בו אתם חייבים לצפות בסרטון המדהים והמטורף הזה.

[xyz-ips snippet=”youtubeembed”]

בשלב הזה אתם ודאי עדין בהלם, וזה בדיוק הזמן לספר שכמובן, כל מה שכתבנו בפסקה הראשונה הינו שיקרי לחלוטין, והסרטון הזה, בדיוק כפי שגיליתם בסופו, הוא לא יותר מסרטון פרומו מטורף לשבוע הכרישים שיתקיים באוגוסט בערוץ Discovery. הסרטון פורסם במקור לפני כשנה, אך חוזר לסיבוב ויראלי נוסף לקראת שבוע הכרישים 2014 שנפתח היום.  גם לפני שנתיים דאגו בדיסקברי לייצר סרטון פרומו אדיר שהפך ויראלי ברשת והצליח להלחיץ לא מעט גולשים מבוהלים.

הפרומואים של ערוץ דיסקברי לשידורי שבוע הכרישים המסורתי אמנם עשויים נהדר ומצליחים להפתיע בכל פעם מחדש, אך גם מצליחים לעורר לא מעט אנטגוניזם בקרב צופים הטוענים כי הם מציגים את הכריש כמפלצת ויוצרים דה לגיטימציה למאמצים להצלת הכרישים.

אם אתם אוהבים כרישים והסרטון הזה עשה לכם תיאבון לעוד קטעים מדהימים בכיכובם, אתם מוזמנים לבקר באזור הכרישים באתר דיקסברי, שם תמצאו מגוון סרטונים ותוכניות בנושא. רק זיכרו: נא לא להיכנס למים.

שבוע הכרישים דיסקברי 2

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...