ג’יימס פרנקו בפרסומת חדשה למצלמת גלקסי

סמסונג יוצאים  עם פרסומת מצוינת למצלמת הגלקסי החדשה שהשיקו לאחרונה. גם הפעם הפרזנטור המשעשע שבחרו הוא השחקן, במאי ומוסיקאי ג’יימס פרנקו.

מדובר על קונספט חדשני בעולם המצלמות, שילוב של מצלמה ביתית עם אינטרנט, מצוידת במערכת הפעלה אנדרואיד 4.1 עם מסך גדול – 4.8 אינץ’.

פרנקו מסביר למעריצים על הפיצ’רים החדשים של המצלמה, כמו לדוגמה בעיית “החבר שחייב להידחף לתמונה” יכולה כעת להיפתר ברגע על ידי אשף התמונות של הגלקסי שיחתוך את החבר המציק מהתמונה.

בעיה מוכרת נוספת שהגלקסי פותר, הרגע הזה שצילמתם קבוצת חברים ושנייה אחרי כולם מגישים לכם את הנייד/מצלמה שלהם לתיעוד נוסף. כעת אין צורך במספר צילומים במכשירים נפרדים מכיוון שהמצלמה מחוברת לאינטרנט וניתן לשלוח את התמונות ישירות אל החברים וכמובן גם לשתף אותן ברשתות החברתיות. המצלמה שומרת אוטומטית את כל התמונות המצולמות בענן כך שגם במידה וקורה משהו למכשיר, התמונות לא יאבדו לעולם.

הפרסומת מצליחה להציג את המוצר בצורה מצחיקה ויעילה מבלי לתת לפרנקו לגנוב את ההצגה, נראה שמדובר במצלמה חדשנית ומאוד מסקרנת. הפרסומת עלתה ליוטיוב לפני יומיים ועומדת לחצות חצי מיליון צפיות.


 

 

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק