ישראל דורשת: מנהיגות עם אלכוהול

בעוד כחודש, תתקיימנה הבחירות לכנסת בישראל, והמערכה לוהטת. לא. אנחנו לא מדברים על הפריחה הבלתי נתפשת של הבית היהודי, או על ציפי שלי יאיר או ביבי, וגם לא על אולג פטרושקה המשעשע. מועמד חדש ומבטיח מאיים לגנוב לפוליטיקאים המשופשפים את ההצגה.

לרגל חגיגות ארבע שנים, החליטו בבר הקוקטיילים התל אביבי ‘223’, להקים מפלגה פיקטיבית חדשה, מפלגת 223, בראשות הבעלים, אריאל לייזגולד. קמפיין הבחירות של לייזגולד כולל סרטון תעמולה מצחיק במיוחד עם ג’ינגל קליט שלא יצא לכם מהראש, המציג בצורה נהדרת את מצע המפלגה המציע מנהיגות חדשה, מנהיגות עם אלכוהול.

מעבר לסרטון המשעשע, בעמוד הפייסבוק של 223 תוכלו למצוא את הרשימה המלאה והמושקעת של חברי המפלגה החדשה, הכולל תמונות משעשעות של הנבחרת המנצחת, אותן צילם עידו ברטל המוכשר.

מפלגת 223, לא בוחלת באמצעים. מנהיג המפלגה לייזגולד שונא אבטלה אבל אוהב הומלסים, אוהב לארח במיטתו חסרות בית שאין להם בתים (אל תתבלבלו עם חסרות בית שיש להן בתים). אין לו בעיה עם שחיתות,  והוא מציע תמריץ מהפכני למצביעים: צ’ייסר לכל תינוק.

 

בחודשיים האחרונים, מאז הוכרזו הבחירות בישראל, צצו ברשת המון קמפיינים שונים ומשונים של אנשים שמריצים את עצמם באופן פיקטיבי לראשות הממשלה. בתוך ים הקמפיינים הללו, הקמפיין  של 223 הוא ללא ספק אחד המשעשעים והמושקעים.

ביום ראשון, 23.12, תתקיים מסיבת הבחירות המושחתת הרשמית של 223, וכולכם מוזמנים לחגוג עם מנהיג חדש, אחד שבאמת יכול, אחד שמתחייב למנהיגות עם אלכוהול. ביננו, לפעמים עושה רושם כי גם בלי להצהיר על כך, הפוליטיקאים שלנו שיכורים. אתם מוזמנים לשלשל ‘בר’ בקלפי בבחירות הקרובות, ואם לא, לפחות לפקוד את בר הקוקטיילים בדיזנגוף, ולפרגן למפלגה החביבה.

לייק לפטריה בפייסבוק