פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מפורסמים ישראלים מקריאים טוקבקים מרושעים שנכתבו עליהם

מה קורה כשמבקשים מאנשים רשת ומפורסמים ישראלים להקריא תגובות מרושעות במיוחד שנכתבו עליהם ברשתות החברתיות? סרטון חדש ועוצמתי של "המרכז לאינטרנט בטוח" מנסה להתמודד עם תופעת האלימות והבריונות ברשת בישראל במסגרת קמפיין חדש בהשתתפות ליאור דיין, אייל שני, מרגול, גל אוחובסקי, ליהי גרינר, עומרי חיון, חן טל, פנינה רוזנבלום ואחרים.

הקונספט בו מפורסמים מקריאים סטטוסים נוראיים שכנתבו עליהם מוכרת לנו בעיקר מתכניתו של ג'ימי קימל, שם מדובר בפינה קבועה ומאוד מצחיקה בהשתתפות הכוכבים הכי נוצצים. במרכז לאינטרנט בטוח החליטו להשתמש באותו הרעיון, אבל לקחת אותו לכיוון שונה לגמרי, כזה שמציב מראה מול הפנים של כולנו, ומנסה לגרום לנו להבין כמה כוח יש למילים האכזריות והפוגעניות שאנחנו כותבים לעיתים בלי מחשבה ובלי לייחס חשיבות להשפעה ההרסנית שיש להן על הנמענים.

מפורסמים ישראלים מקריאים טוקבקים מרושעים 2

כך למשל מקריא קותי סבג: "אם הוא לא היה מתפרסם מריאליטי הוא היה מתפרסם בחדשו תאחרי שדקר מישהו", גל אוחובסקי זכה להקריא את התגובה הבאה: "יא מתחנגל, אמן הארון הבא שתפגוש יהיה ארון קבורה" וליאור דיין התכבד ב"גועל נפש שנותנים במה למסטול המסניף הזה שאמן וימות כבר ממנת יתר".

למרות שהדמויות בסרטון מורגלות לתגובות מהסוג הזה, ההבעה על פניהם כשהם מקריאים את הברכות והאיחולים שבישלו להם כמה מהגולשים אומרת את הכל. בסוף הסרטון, מקריאנה כוכבת ערוץ הילדים והדוגמנית הצעירה אנה זק טוקבט מרושע במיוחד, נשברת ופורצת בבכי בסיום מרגש במיוחד לסרטון מעולה, שהלוואי ויצליח לשנות משהו בתרבות הדיון בפייסבוק, טוויטר ובטוקבקים בישראל. אשרי המאמין.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...