פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

נפלא: הבחורה הזו הפתיעה את בעלה עם הודעה דרמטית בתא הפוטו-רצח

אי שם בסוף הדייט הראשון שלהם, נכנסו ג'סיקה ודיויד לתא פוטו-רצח והצטלמו לסדרת תמונות משעשעות. מאז חלפו כמה שנים והשניים הספיקו להתחתן, אבל בעקבות אותו דייט ראשון מוצלח הפכו את העניין למסורת ובכל פעם שהם עוברים ליד תא פוטו רצח, הם נכנסים אליו ומצטלמים. לא מזמן מצאו את עצמם השנים שוב בתוך תא צילום, אלא שהפעם ג'סיקה תכננה את הכל מראש, והפתיעה את בעלה עם הודעה דרמטית ומרגשת.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

רגע לפני צילום התמונה הראשונה, הרימה ג'סיקה את שני ידיה מול המצלמה כשהיא אוחזת במה שנראה כמו כובע צמר קטנטן ומתוק ועליו הכיתוב "Baby". אחרי כמה שניות ארוכות בהן לא ממש קלט את העניין, נפל סוף סוף האסימון בראשו של דיויד, והוא הבין את משמעות העניין והתגובה שלו שלוותה בדמעות היא פשוט מרגשת.

אם גם אתם כמו גולשים רבים אחרים תוהים כיצד צולם הסרטון, לג'סיקה יש הסבר מוצלח ומתוחכם במיוחד: "בחודשים האחרונים התחלתי להניח מולנו את האייפון שלי כדי שיצלם וידאו של הפרצופים המטופשים שלנו בזמן הצילום. לכן, כשעשיתי זאת שוב עכשיו בזמן שבישרתי לו את החדשות המשמחות, הוא לא חשד בכלום".

אגב, ג'סיקה היא לא הראשונה שמנצלת את תא הפוטו-רצח להודעה דרמטיתככה זה נראה כשבחור יצירתי מחליט להפתיע את בת הזוג שלו עם הצעת נישואין בתא פוטו רצח.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...