בחן את עצמך – 15 שאלות טריוויה על מדינת ישראל

אם אתם חושבים שיש לכם ידע נרחב על ישראל אנחנו מזמינים אתכם להוכיח לנו את זה בחידון טריוויה על ישראל שהכנו לכם בכתבה.

כמו שאתם בטח יודעים בכל שבוע אנחנו מאתגרים את הגולשים באתר בחידון טריוויה שבועי שבוחן את רמת הידע הכללי שלהם בנושאים מגוונים כמו סרטי קולנוע, אירועים בהיסטוריה, ספורט, מוזיקה, מילים בעברית ועוד.

היום החלטנו ללכת על חידון קצת יותר ממוקד ולאתגר אתכם עם שאלות טריוויה על ישראל שיבחנו עד כמה אתם מכירים את ההיסטוריה, החגים והסמלים של המדינה שלנו.

בין השאלות שתמצאו בחידון ישנם תחומים כמו ספורט ישראלי, מקומות מפורסמים בישראל, אירועים היסטוריים של מדינת ישראל, דמויות מפורסמות שהשפיעו על התרבות שלנו ועוד.

את חידון הטריוויה הזה אתם יכולים לעשות באופן יחידני, לבחון את עצמכם על ידע כללי על מדינת ישראל או לעשות את החידון באופן שיתופי של תחרות טריוויה על ישראל ביחד חברים ולבדוק למי יש את הידע הכי חזק.

עכשיו אחרי כל ההקדמה מוזמנים לבדוק עד כמה הידע שלכם על ישראל נרחב, ולשלוח את החידון לחברים ובני משפחה על מנת לאתגר גם אותם. כמו כן נשמח אם תכתבו בתגובות מה היתה התוצאה שלכם ואם יש לכם שאלות טריוויה נוספות על ארץ ישראל זה יהיה נהדר.

שאלות טריוויה על ישראל

אם אהבתם את החידון נשמח אם תשלחו אותו לחברים ומשפחה כדי לאתגר גם אותם. שימו לב שריכזנו כאן למטה עוד כמה חידונים מאתגרים שיעזרו לכם להעביר את הזמן בכיף ויבחנו את רמת הידע הכללי שלכם.

עוד חידונים

15 שאלות שיבחנו את אוצר המילים שלכם באנגלית
18 שאלות שיבחנו כמה אתם מכירים במאים של סרטי קולנוע מפורסמים
15 שאלות טריוויה שיבדקו עד כמה אתם מכירים את גוף האדם
10 שאלות שיבחנו עד כמה אתם מכירים סוגי רכבים

שאלות טריוויה על ישראל

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק