פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כיצד לבחור חברת אבטחה של מוסדות חינוך בצורה נכונה?

בעת  בה אנו מדברים על ביצוע בחירה של חברת שמירה ואבטחה ארקס למוסדות חינוך, ניכר כי מדובר באחת הבחירות החשובות ביותר בנושא.

בית הספר, לרבות היות מרכז חינוכי עבור הילדים שלנו, הוא המקום בו הילדים שלנו מעבירים את שעות הצהריים. כלל ההורים השונים מפקידים את ידייהם בידיי צוות החינוך הבית ספרי וסומכים עליהם כי חזרו אליהם בריאים ושלמים.

לאור עובדה זו, בעת בה אנו מעוניינים לחברת שמירה ואבטחה ארקס של מוסדות חינוך, אין מקום לסיכונים מיותר שכן, עלינו לבצע כל צעד באופן שקול ומחושב במטרה להבטיח כי הילדים יחזרו הביתה בריאים ושלמים.

Credit: Freepik

מיותר לציין כי על כל מאבטח מטעם חברת האבטחה לגלות אחריות רבה, במיוחד לאור העובדה כי מדובר במוסד חינוך בו המטרה הינה לשמור על ביטחונם של ילדים שלא עשו רע לאף אחד. לאור החשיבות הרבה הטמונה בתפקידה שכזה, ישנם לא מעט חוקים אשר חוקקה מדינת ישראל אשר מחמירים בכל הנוגע לאבטחה של מוסדות חינוך.

חוקים אלה למעשה נועדו על מנת להבטיח כי צוות האבטחה אשר פועלים למען ביטחון הילדים, יהיו אותם אנשי מקצוע שנוכל לסמוך עליכם בעיניים עצומות ללא כל חשש. בעת בה אתם מגיעים למעמד בחירת חברת האבטחה, ניכר כי המגוון הרחב עשוי ליצור לא מעט בלבול ולכן, אספנו עבורכם את כלל הפרמטרים שחשוב להתייחס אליהם טרם בחירת חברת אבטחה של מוסדות חינוך, באופן כזה שתוכלו לוודא כי אכן בחרתם בחברה האידיאלית עבורכם.

היכרות ההנחיות השונות מול משרד החינוך

תחילה, עליכם לוודא כי אתם לא חייבים להמציא בעצמכם את תקנות העבודה הרלוונטיות עבור צוות הביטחון. כמו כן, למשרד החינוך ישנם הכלים הרלוונטים להנחיית צוותי הביטחון באופן כזה שיעניק לכם את האפשרות להבין באופן מדויק מי מתאים לשמש כמאבטח באותו מוסד.

נוסף על האמור, עליכם להבין כי הנחיות משרד החינוך בנושא זה הן חד משמעיות. כל אותם אנשי מקצוע אשר יכולים להוות מאבטחים במוסד חינוכי הם אותם אנשי מקצוע אשר עברו את ההכשרה הרלוונטית לכך וכמו גם, קיבלו את התעודות הרלוונטיות על ידי משרד החינוך.

במידה ואתם מעוניינים בשירות של מאבטח אשר ניצב מתחת למטריה של חברת אבטחה מובילה, ניכר כי אתם יכולים לסמוך על אותה חברה כי היא ערכה את כלל הבדיקות הרלוונטיות כי אותו אדם אכן כשיר לביצוע אבטחה של מוסדות חינוך. עם כן, עליכם לזכור כי אותם מאבטחים אשר עוסקים באותו תחום לאורך מספר שנים רבות חייבים בחידוש התעודה שלהם אחת לתקופה, כך שתוכלו להיות רגועים עוד יותר כי אתם אכן מקבלים את הכלים המתאימים ביותר עבורכם.

ערכו תיאום ציפיות

כפי שלא תהיו מעוניינים כי הילדים שלכם יהיו בכיתה יחד עם מחנכת שלא עברה ראיון עבודה, כך גם בעת בה אנו מדברים על אבטחה של מוסדות חינוך שכן, אחד הדגשים החשובים ביותר יהיה עריכת ראיון עם המאבטח טרם קבלתו לעבודה רגישה שכזו.

עליכם לוודא כי אינכם מקלים ראש בכל הנוגע לבחירה זו ולא רק מסתפקים מההמלצות השונות הנמצאות בגוגל. עריכת ראיון טרם קבלת המאבטח לעבודה תבטיח לכם שקט נפשי כי אכן בחרתם באיש המקצוע המתאים עבורכם. בדקו את מידת הניסיון והרקע הכללי של איש המקצוע ובנוסף, תוכלו לבדוק האם יצא לו בעבר לאבטח מוסדות חינוך או שמדובר למעשה בפעם הראשונה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...