פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

שמעתם שאתם מופיעים בעיתון?

“ישראל היום”, או הביביתון כפי שנקרא בשפת הפרשנים הפוליטיים, יודע איך לשעשע את הגולשים שלו. לאחר ההצלחה המסחררת לפני כשנה עם אפליקציית “איש השנה של ישראל היום”  בה השתמשו כמאתיים אלף גולשים, והאפליקציה המוצלחת “המהדורה החברתית”, משיקים ב”ישראל היום” אפליקציה חדשה עליה עבדו מספר חודשים, אפליקציה העונה לשם “המהדורה האישית”.

האפליקציה החדשה מציגה עולם מרהיב העשוי כולו מעיתונים, ומדמה את תהליך הייצור של גליון אישי מיוחד המורכב מנתונים מחשבון הפייסבוק שלכם. כך תוכלו להיחשף לחדר המערכת, הגרפיקה, בית הדפוס של העיתון והכול בעולם שלם של אנימציה נהדרת המורכבת כאמור כולה ממאות קטעי עיתונים. הסרטון הוא ייחודי לכל גולש ובכניסה ואישור האפליקציה תזכו לסרטון משלכם, סוג של “יום בחיי מערכת העיתון הפרטית שלי”. בסיום הסרטון הבאמת מושקע שיצרו בישראל היום, תוכלו להוריד תמונות מוך המהדורה שלכם היישר לפרופיל הפייסבוק שלכם ולשתף עם החברים..

לדברי גורם בישראל היום: ” המשימה היייתה לייצר אפליקצייה שתעביר את ערכי העיתון בצירוף הפרסונליזציה הייחודית של הפייסבוק ולאפשר לאנשים להתרגש מהדפוס שאט אט הולך לאיבוד בעולם הדיגיטלי”. שאפו גדול לאחראים על האפליקציה, עם נקודה אחת קטנה לשיפור – שילוב הפרטים האישיים בתוך הסרטון לוקה מעט בחסר, ודיי תלוי בצורה בה מאורגן המידע אצלכם בפרופיל. אם תמונות רבות שלכם אינן כוללות את הפרצוף שלכם, ייתכן ותתאכזבו מעט. אולם, גם העניין הקטן הזה, לא גורע מחווית הצפייה בסרטון המקסים הזה. כולם כבר יודעים שבעידן המודרני, אנחנו הגולשים עושים את החדשות. גם בישראל היום כבר הבינו את זה, והסרטון הזה הוא מעין הוקרת תודה עבורכם. קליק לביקור באפליקציה.

קרדיטים:
ניהול הפקה וקריאטיב: אייל גיא, עיצוב ופיתוח קונספט: סטודיו פיגורה, תכנות: זיבאבה וטל דינוביץ’, ייעוץ וליווי: ניר לבני (Boolba), לקוח: עדית פרידמן, אהרון לפידות, עמיר פינקלשטיין 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...