תא השירותים הכימיים המפתיע בעולם

אי אפשר לבחור מתי ללכת לשירותים. החיים מעמידים אותנו פעמים רבות בסיטואציות בהן אנחנו צריכים לבחור בשירותים ציבוריים בלית ברירה. קיצוניים יותר הם המצבים בהם אין כל ברירה מלבד שימוש בשירותים כימיים., אותם תאי פלסטיק מצחינים ומגעילים, הממוקמים בד”כ באירועים רבי משתתפים והומי אדם.

ברשת הריהוט העולמית איקאה, הבינו כי כאשר אתם פותחים את דלת הפלסטיק של תא שירותים כימיים הציפייה שלכם לגבי התמונה שתתגלה מאחורי הדלת היא תמיד לגרוע מכל. סירחון, נייר טואלט מפוזר לכל עבר, בריכת צרכים דוחה וערימות של שתן על הריצפה. לכן, השינויי הכי קטן לטובה ירגיש כאילו נכנסתם לארמון האליזה. על העובדה הזאת בדיוק התבסס קמפיין הגרילה הנהדר של איקאה.

איקאה העמידה בלב מילאנו תא שירותים כימיים, כשמאחורי מוחבא תא שירותים בגודל 20 מטרים ריבועיים, מאובזר כולו ברהיטי ואביזרי איקאה. העוברים והשבים נכנסו לתומם לתא השירותים הכימיים בציפייה למצוא שם תא שירותים מג’וייף, ובמקום זאת גילו שהתא הקטן הזה, מוביל לשירותים שלא היו מביישים את הבית הלבן. במבט ראשון מבחוץ אי אפשר לתאר כי המחסן הממוקם מאחורי תא השירותים הכימיים, ונראה כמו חורבה, הוא תא שירותים ענק ומפואר, וכך ההפתעה של האנשים הייתה רבה.

כמובן שהפעילות הזאת תפסה כותרות רבות ברשת, וסרטון הסיכום המוצג כאן, כבר זכה לעשרות אלפי צפיות. אפשר לסכם את הפרוייקט בצורה נהדרת במלותיה של איקאה המופיעות בסוף הסרטון: it was a shit. עכשיו תורידו את ה-S… היה להיט.

תודה לעדן מעמוד החיידק על הלינק.לייק לפטריה בפייסבוק