פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הסטטוס של הבחורה הזאת ישנה את מה שחשבתם על השמלה החושפנית של אירית רחמים

ביום שבת האחרון חגגה מפיקת האירועים אירית רחמים, המוכרת לכולנו בעיקר בזכות היותה השורדת האחרונה והמנצחת בעונה החמישית של "הישרדות", את בר המצווה של בנה הבכור. למרות ההפקה הענקית ושלל המפורסמים שנכחו באירוע, מי שגנבה את מירב תשומת הלב הייתה דווקא השמלה החושפנית שלבשה האם המאושרת.

בתמונה מתוך האירוע שפורסמה אתמול ברשתות החברתיות ובכל אתרי החדשות למיניהן, נראית אירית רחמים לצד שני בניה, עם השמלה שלא משאירה הרבה מקום לדמיון, לפחות בחלקה התחתון. כצפוי, גולשים רבים לא הצליחו להתאפק והציפו את הרשת בשלל תגובות וממים מרושעים בהם הם מותחים ביקורת על רחמים ותוקפים אותה על בחירת הלבוש שלה, תוך שהם תוהים האם אמא צריכה להתלבש ככה לחגיגת בר המצווה של הבן שלה.

בין מאות ההשמצות להן זכתה, בלטה דווקא תגובתה של זוהר וסילביצקי, סטייליסטית ומאפרת מוכרת ובעלת בלוג האופנה הפופולרי "Little miss sunshine". שמשקיעה לא מעט מזמנה בפעילות הקשורה להעצמה נשית ובמלחמה נגד דימוי הגוף הנשי השקרי של תעשיית האופנה.

בפוסט שפרסמה אתמול בדף הפייסבוק של הבלוג שלה, יוצאת וסילביצקי להגנתה של אירית רחמים, ובעיקר תוקפת את הגולשים והגולשות שבחרו לגדף אותה ולרדת עליה רק בגלל שבחרה ללבוש שמלה פרובוקטיבית יותר מהמקובל.  וכך היא כותבת:

אירית רחמים זוהר וסילביצקי 1

הסטטוס של וסילביצקי זכה לאלפי לייקים ומאות שיתופים, וגרר אחריו שרשור תגובות עמוס כל טוב משני צידי המתרס, גולשים שהסכימו עם דבריה של זוהר ואחרים שהתבצרו בדעתם והמשיכו לטעון כי ההופעה של רחמים הייתה מביכה, משפילה עבור ילדיה ומביישת את המעמד.

"כל כך הרבה שטויות בפוסט אחד"

אירית רחמים זוהר וסילביצקי 3

מה הילדים של ג'יי-לו חושבים?

אירית רחמים זוהר וסילביצקי 4

אז מה אתם חושבים? מסכימים עם זוהר? חושבים שהשמלה היא שערוריה? מוזמנים לקרוא כאן את שרשור התגובות המלא, ולשתף אותנו בדעה שלכם.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...