פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזו הגיבה בצורה גאונית לבחור שביקש ממנה לשלוח לו תמונות שלה בלי בגדים

כמעט כל בחורה שמבלה את זמנה ברשתות החברתיות, זכתה לפחות פעם אחת לחוויה המפוקפקת במסגרתה בחור חרמן כלשהו עולה מולה בצ'אט ותוך כדי שיחת היכרות תמימה לכאורה, מבקש ממנה לשלוח לו תמונות שלה בלי בגדים. כמובן, התגובה המתבקשת היא לחסום את אותו משתמש ולהעיף אותו לאלף עזאזל, אלא שאחת הגולשות בטוויטר החליטה לשנות טקטיקה ולהתעלל בבחור שהטריד אותה עם תגובה גאונית ומצחיקה במיוחד.

תגובה מושלמת 5

הגולשת המכנה את עצמה [email protected] פרסמה בחשבון הטוויטר שלה צילומי מסך מתוך התכתבות שלה עם בחור שביקש ממנה לשלוח לו תמונות חושפניות שלה. לאחר כמה הודעות שהחליפו ביניהם, כותב לה הבחור: "אני רוצה לראות אותך בלי הבגדים הלא הכרחיים". בתגובה, ביקשה ממנו הבחורה היצירתית לחכות כמה רגעים ואז שלחה לו תמונה של אייקון הטעינה המוכר (loading), על רק מסך אפור.

תגובה מושלמת 1

הבחור, שהיה משוכנע שמזלו שפר עליו והוא עתיד לקבל את מבוקשו, התאכזב לגלות שהתמונה לא מצליחה להיטען וכתב "זה לא נטען, שלחי שוב". כמובן, הבחורה הצייתנית נענתה לבקשתו, שלחה לו את אותה התמונה פעמיים נוספות ושאלה "קיבלת?". גם אחרי ההודעות הללו, האסימון עדין לא נפל אצל הבחור הפתטי שכתב לה בחזרה: "נראה לי שאני צריך להחליף אייפון" תוך שהוא תוהה אם הם יכולים אולי לדבר באפליקציה אחרת.

תגובה מושלמת 2

תגובה מושלמת 3

צילומי המסך המצחיקים האלה אותם פרסמה הגולשת ביחד עם הכיתוב: "אני שולחת לו תמונות של אייקון הטעינה והוא עדין לא קולט את זה", הפכו ללהיט בטוויטר ושותפו כבר אלפי פעמים בימים האחרונים, תוך שגולשות רבות (וגם גולשים) שהתלהבו מהרעיון מתייגות את אותה הגולשת ומבקשות ממנה שתשלח להם את התמונה המדוברת כדי שיוכלו גם הן להשתמש בה במקרים דומים עתידיים.

אם אתם רוצים, אתם יכולים להוריד את התמונה כאן, ולהשתמש בה בבוא העת כדי להטריל חברים, מטרידנים או חברים מטרידנים.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...