מבחן איי קיו | שאלות קשות שיבחנו את מנת המשכל שלכם

אם אתם מחפשים מבחן איי קיו אנחנו שמחים לעדכן אתכם שהכנו לכם בפוסט שאלון עם המון שאלות שיבחנו את מנת המשכל שלכם.

אם נבדוק בויקיפדיה מה ההגדרה של מבחן איי קיו נגלה שמבחן איי קיו או בשמו המלא באנגלית – Intelligence Quotient זה מבחן שמטרתו היא למדוד את רמת האינטיליגנציה (מנת המשכל) שלכם ביחס לשאר האוכלוסייה.

כדי לפשט את העניינים אינטיליגנציה זה בגדול היכולת להסיק, לתכנן, לפתור בעיות, להבין קונספטים מורכבים וכו’. לא מדובר רק בלמידה מספרים או חכמה של מבחנים.

אינטליגנציה זה דבר שניתן למדידה והערכה. מבחני האינטליגנציה מחולקים לכמה קטגוריות: כמותיים, מילוליים, מרחביים, מעשיים ועוד.

כיום קיימות מספר שיטות מדידה של אינטליגנציה, משמע מדובר בדרכים לשקלל ציון ליכולת השכלית של האדם בכל הנוגע לפתרון בעיות שונות. אחת מהדרכים זה מבחן IQ המוכר.

למבחני איי קיו היו לאורך השנים יש מספר גרסאות עם דגשים קצת שונים אבל לרוב מדובר במבחנים שכוללים שאלות לוגיות, מרחביות, מתמטיות ומילוליות.

אם מתחשק לכם לעשות סימולציה קטנה של מבחן איי קיו תשמחו לדעת שהכנו לכם היום מבחן מאתגר שיעזור לכם לחדד את התאים האפורים בראש.

המבחן כולל 15 שאלות בנושאים שונים כמו סדרות חשבוניות, תרגילי חשבון, אוצר מילים באנגלית ועברית ועוד. מוזמנים לכתוב לנו בסוף הכתבה מה היתה התוצאה שלכם. כמו כן אם אהבתם את המבחן שלנו תנו לנו לייק או תגובה על מנת שנדע להעלות עוד מבחני איי קיו כאלה בעתיד.

מבחן איי קיו – בואו נתחיל!

 

עוד בפטריה

55+ חידות מי אני ברמות קושי שונות לילדים ומבוגרים
מבחן אישיות: איזו חיה הכי מתאימה לאישיות שלך?
50+ חידות הגיון מאתגרות שיחדדו לכם את המוח

הגענו לסוף הפוסט, מקווים שהמבחן שלנו היה מאתגר מספיק, תכתבו לנו בשרשור התגובות מה היתה התוצאה שיצאה לכם במבחן. אם אהבתם את הפוסט ואתם רוצים עוד מבחנים ושאלונים נוספים מוזמנים

מבחן איי קיו
מבחן איי קיו
מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק