מתי כדאי לעשות טיפול לחורף עבור הרכב?

הרכב הוא הפריט השני הכי יקר שיש לכל אחד מאיתנו ותפקידו לשרת אותנו היטב ביום יום כשאנו נוסעים לעבודה או לכל מקום אחר. רכב הוא אביזר מכאני אשר מצריך טיפולים כל הזמן כדי לשמור עליו תקין לאורך זמן ומכיוון שהוא פריט יקר, יש לנו אינטרס ברור לטפל בו.

כמו כן, טיפולים ברכב דואגים לנסיעה בטוחה יותר. אחד הטיפולים הכי חשובים ברכב הוא הטיפול שמתבצע לפני החורף. מהו הטיפול הזה? מתי חשוב לבצע אותו? ואיפה כדאי לבצע אותו? על כל אלו נדבר בכתבה הבאה.

Credit: Freepik

מהו טיפול לפני החורף לרכבים?

טיפול לפני החורף לרכבים הוא טיפול חשוב והכרחי לבטיחות הנסיעה שלכם. החורף מביא איתו גשמים וכבישים חלקים וצמיגי הרכב חלקים עוד יותר לאחר שנשחקו על כבישי האספלט הרותח בקיץ. טיפול לרכב לפני החורף יבדוק את צמיגי הרכב ויחליף אותם במידת הצורך, יחליף את הווישרים שבדרך כלל מתבלים אחרי כחצי שנה ויבדוק עבורכם את מנורות הרכב שהן לא פחות חשובות לנסיעה בטוחה כשיש גשם זלעפות בחוץ.

מתי חשוב לעשות טיפול לפני החורף?

טיפול לרכב לפני החורף נהוג לבצע בעונת הסתיו, ממש כשמגיע הגשם הראשון שהוא עוד לא חזק ועוד לא הופך את הכבישים למאוד חלקים. חשוב לא לחכות יותר מידי עם הטיפול ולשים לעצמכם תאריך יעד. זמן מעולה יכול להיות ממש אחרי החגים שהם בדיוק נקודת הציון שבה מתחיל בדרך כלל הגשם. ההמלצה שלנו, קבעו לעצמכם תור למוסך, תגיעו לכשעתיים טיפול ותדעו שהרכב שלכם בטוח לשימוש בעונה הגשומה שתבוא עלינו לטובה. עונת החורף היא עונה מצוינת, אך יש להתכונן אליה כראוי, אם רוצים לנהוג בכביש בבטחה.

איפה כדאי לבצע טיפול כזה?

אין ספק שהמקום הכי טוב עבורכם לטיפול ברכב שלכם לפני החורף הוא מוסך מורשה פז’ו או כל מוסך מורשה אחר אשר תואם את סוג הרכב שלכם. המטרה שלכם להחליף ברכב רכיבים מקוריים ואיכותיים שישמרו על הבטיחות שלכם לאורך כל העונה ויכול להיות שגם בעונה שאחריה. כשאתם מחליפים לחלקים מקוריים, לא בטוח שבטיפול שיהיה בשנה שלאחר מכן, תצטרכו להחליף שוב. יכול מאוד להיות שהצמיגים יהיו במצב טוב וגם האורות וכל מה שתצטרכו להחליף יהיו הווישרים שהעלות שלהם מגיעה בדרך כלל עד 100 שקלים.

באופן כללי כדאי לדעת שמבין כלל הטיפולים השנתיים, כאן מדובר בטיפול יחסית זול, אלא אם הצמיגים שלכם יקרים.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק