על הבוקר: מתיחת הנהג הבלתי נראה

כמעט בכל סניף של מסעדת מזון מהיר בארצות הברית, קיימת גם עמדת “שלם וסע” (Drive thru), בה ניתן להזמין ולקבל את האוכל מבלי לצאת מהרכב. בארץ השיטה הזאת לא ממש פופולארית משום מה, אבל קיימת במספר סניפים של מקדונלדס ובורגראנץ’. המתיחה הבאה מתרחשת בעמדה כזאת בסניף מקדונלדס, והיא ללא ספק אחת המקוריות והמצחיקות.

ערוץ היוטיוב magoc of rahat, העלה לפני כיומיים סרטון משעשע במיוחד. נהג המכונית, התחפש למושב מכונית כך שבפועל, עבור מי שמביט מהצד אל מושב הנהג, נראה כאילו איש אינו נוהג ברכב. כמובן, כשהרכב “ללא נהג” מגיע לחלון ממנו אוספים את האוכל, הוא סוחט תגובות מגוונות מעובדי מקדונלדס, תגובות הנעות בין פאניקה, היסטריה, או הלם מוחלט. סה”כ לא בכל יום נתקלים ברוח רפאים שנוהגת ברכב.

הסרטון גרף קרוב לעשר מליון צפיות תוך יומיים והפך לפופולארי במיוחד בעיקר בזכות התגובות המצחיקות של העובדים. את שאר המתיחות של ראהאט תוכלו למצוא גם בעמוד הפייסבוק שלו.


אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק