פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קידום באינסטגרם – מהי הדרך הבטוחה והנכונה

בשנים האחרונות הפכה אינסטגרם לפלטפורמה נהדרת לקידום ושיווק דיגיטלי. אינסטגרם נהנית מהיתרונות הידועים של רשתות חברתיות, ובנוסף לכך קהל הגולשים בה מגוון גילאית וחברתית, כך שניתן לפרסם באופן רחב או לטרגט פרסומים לקהלים ספציפיים. יתרונות אלו הפכו את אינסטגרם למקום האידיאלי לקידום עסקי. מעוניינים לקדם את העסק שלכם באינסטגרם ולא בטוחים כיצד לעשות זאת? באנו לעזור.

Credit: Freepik

השלב הראשון – פתיחת פרופיל עסקי

הדבר הראשון שיש לעשות בקידום עסקי באינסטגרם הוא לפתוח פרופיל עסקי. במידה ולעסק שלכם יש פרופיל אישי ניתן להמיר אותו דרך ההגדרות לפרופיל עסקי. לאחר שפתחתם פרופיל יש לבסס אותו קצת, למשל להעלות את לוגו העסק לתמונת הפרופיל, להרחיב באודות על העסק שלכם וכמובן לקשר את הפרופיל לאתר העסקי שלכם ולעמוד הפייסבוק שלכם.

פתחתי פרופיל! איך מתקדמים מכאן?

מזל טוב – פתחתם את פרופיל האינסטגרם העסקי הראשון שלכם. עכשיו נשאר הדבר החשוב באמת לעשות: להביא עוקבים לעמוד. עוקבי העמוד הם לקוחות פוטנציאליים של העסק שלכם ולכן הם שווים כסף. כך תוכלו להגדיל את כמות העוקבים בעמוד שלכם:

  • העלאת תמונות וסרטונים: בניגוד לרשתות כגון פייסבוק וטוויטר בהן בעיקר טקסט עומד במוקד, באינסטגרם העיקר זה תמונות וסרטונים. יש מקום למלל, אך הוא תופס מקום משני. על מנת שאנשים יכנסו לעמוד שלכם ויעקבו אחריו חשוב להעלות באופן קבוע תמונות וסרטונים מעניינים שיגרמו לגולשים לרצות לראות עוד מהעמוד שלכם. התוכן שאתם מעלים קשור מן הסתם לעסק שלכם – בין אם מדובר בתמונות של המוצרים שלכם או של שגרת עבודה צעירה. עם זאת, חשוב לגוון ולא להעלות רק תוכן שקשור לעסק שלכם: למשל, ברכות מקוריות לחג, התייחסות לאירועים מדוברים וכדומה.
  • קניית לייקים ועוקבים: בעיקר כאשר מדובר בעמוד מתחיל חשוב לנפח אותו קצת כדי שייראה עמוד רציני ומצליח. גולשים שנכנסים לעמוד אינסטגרם נוטים להשאיר עוקב יורת כאשר מדובר בעמוד עם כמות גבוהה של עוקבים ולייקים. הדרך הבטוחה לעשות זאת היא באמצעות קניית עוקבים ולייקים לעמוד שלכם. זאת פרקטיקה די נפוצה מהסיבה הפשוטה שהיא עובדת, ומעלה את הפעילות סביב העמוד.
  • קידום הפרופיל: אינסטגרם מאפשרת קידום ממומן של פרופיל האינסטגרם עצמו. כלומר, לא רק מודעות מטעם העסק שלכם – אלא חשיפה מוגברת לפרופיל. זאת ניתן לעשות פשוט באמצעות כניסה לפרופיל העסקי שלכם וללחוץ על "Promote" (קידום) ולבחור את האפשרויות הרצויות בעינכם.
  • קידום מודעות: אמצעי נוסף לקידום באינסטגרם הוא קידום מודעות. ניתן למעשה לקדם מודעות עסקיות גם ללא פרופיל באינסטגרם, אך אנחנו ממליצים להחזיק פרופיל כך או כך. מודעות ניתן להציג בפיד או בסטורי, ומומלץ קצת לחשוב איזה מודעות מתאימות לפיד ואיזה מודעות מתאימות לסטורי. נקודה נוספת שחשוב לציין היא שפרופילים בעלי יותר מ-10 אלפים עוקבים יכולים לקשר מהסטורי החוצה – גם בסטורי רגיל ולא רק במודעות.

לכו על בטוח והגדילו את כמות העוקבים שלכם

במאמר זה הצענו עבורכם מספר דרכים לקידום העסק שלכם באינסטגרם, כאשר כל הדרכים המוצעות הן מוכחות ומומלצות. אם התקציב שלכם מוגבל ואתם יכולים להשקיע כסף בנתיבים מצומצמים, אנחנו ממליצים להשקיע בעיקר בקניית לייקים ועוקבים מהסיבה הפשוטה שמדובר בדרך הבטוחה ביותר להביא את חשבון האינסטגרם שלכם להצלחה.

קניית עוקבים מגדילה באופן אוטומטי את הפופולאריות של העמוד שלכם ואת החשיפה שלו, כך שבנוסף ללייקים הקנויים אתם מקבלים לייקים אותנטיים ומעגל זה מזין את עצמו. באתר סוציאל בוסט תוכלו לקנות לייקים ועוקבים בצורה קלה ובאופן מאובטח, כאשר העוקבים הם ממשתמשים אמיתיים בחו"ל וכך הם נחשבים בעיני האלגוריתם של הרשת.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...