נגן הרחוב פינק את עוברי האורח שהחליטו לתרום לו במתנה מפתיעה

איך הייתם מגיבים אם נגן הרחוב שזה עתה תרמתם לו כמה שקלים בתמורה לכך שהנעים את זמנכם בזמן שפסעתם ברחוב, עוצר לפתע את נגינתו, מודה לכם באופן אישי ואז מעניק לכם מתנה מפתיעה?

בסוף השבוע יעלה לאקרנים הסרט החדש של האחים כהן “בתוך לואין דייויס” המגולל את סיפורו של מוזיקאי ניו יורקי בשנות השבעים, המנסה לפלס את דרכו בסצינת הפולק המקומית ויוצא ביחד עם החתול הג’ינג’י שלו למסע מרגש בדרך לתהילה. כחלק מקידום הסרט בארץ חבר משרד הפרסום טוויסטד לקולנוע לב, וביחד יזמו השניים פעילות גרילה נחמדה.


במסגרת הפעילות הוצב נגן רחוב פיקטיבי (רועי מולה) בסמוך לדיזינגוף סנטר, וזה ביצע להנאתם של העוברים והשבים את השיר “Five Hundred Miles”, שיר הנושא הנפלא מתוך הסרט, שמבוצע במקור על ידי ג’סטין טימברלייק. עוברי האורח שבחרו לעצור ולתרום מכספם למוזיקאי המוכשר, זכו להפתעה מפנקת מהגיטריסט: זוג כרטיסים לסרט החדש.

הסרטון המצורף מסכם את הפעילות ואת התגובות של עוברי האורח המופתעים שזכו לקבל תגמול מיידי על המעשה הטוב שלהם. אולם, מעבר לסרטון החביב, זו הזדמנות פז עבורכם להיחשף, במידה ועדין לא עשיתם זאת, לשיר הנושא הבאמת מקסים של הסרט הזה. מוזמנים להאזין לו כאן. זהירות, זה ממכר.

קליק לצפייה בטריילר של “בתוך לואיס דייויס”.

לייק לפטריה בפייסבוק