מגניב: המטען הזעיר הזה ידאג שלא תיתקעו שוב בלי סוללה בסמארטפון

אם גם לכם יש מכשיר סמארטפון, סביר להניח שמצאתם את עצמכם לפחות פעם אחת (וזה רק בשבוע האחרון) תקועים בלי סוללה, כשאף מטען תואם לא נמצא בסביבה ברדיוס של קילומטרים מכם. בעוד הסמארטפונים שלנו הולכים ומתפתחים בצעדי ענק, עושה רושם שיש אלמנט אחד בו לא נרשמת התקדמות גדולה מדי, חיי הסוללה שלנו.

אז נכון, מלבד כבל ההטענה אותו אנחנו שוכחים לרוב בבית, קיימים מוצרים רבים כמו כיסוי מטען, סוללה רזרבית ועוד, המנסים לתת פתרון הולם ומידי לתרחיש המוכר הזה, אבל הבעיה העיקרית אתם היא העובדה שהם מגושמים, דורשים מאתנו לא לשכוח אותם בבית ובעיקר, עולים לא מעט כסף,

בדיוק בגלל זה, המציאו שני חבר’ה איטלקים צעירים את הפטנט המגניב הבא שזכה לשם InCharge. מדובר במטען זעיר ומעוצב המורכב מכבל USB באורך שלושה סנטימטרים בלבד ו-1.5 ס”מ כשהוא מקופל במצב הטבעי שלו, אותו ניתן להוסיף בקלות למחזיק המפתחות שלכם ולחבר באמצעותו את הסמארטפון לכל חריץ USB בסביבה. היתרון: הוא זול (9 דולר), קומפקטי (מתקפל לשניים בסוף השימוש באמצעות מגנט) קטנטנן, נראה נהדר על צרור המפתחות ואין סיכוי שתשכחו אותו בבית או שתתבאסו לקחת אותו אתכם לכל מקום. החיסרון: תהיו חייבים מחשב בסביבה, היות והוא לא מתחבר לחשמל.

בכדי להשיג את המימון הדרוש לייצור המוני של המוצר, פנו צמד המפתחים לגולשים וביקשו לגייס מהם 20 אלף דולרים. אלא שמאז, כמעט שבועיים מאז עלה קמפיין המימון לאוויר, גייסו השניים מעל 150 אלף דולר מאלפי גולשים נלהבים, שנפרדו מ-9 דולרים עבור הזכות להיות הראשונים שיקבלו את המטען המיניאטורי לביתם. רוצים גם? יש משלוח לישראל, ואתם יכולים להזמין ממש כאן.

וכך זה עובד, אם אתם זקוקים להדגמה ויזואלית:

לייק לפטריה בפייסבוק