בנק אמפריה ואסי כהן חוזרים בגדול (הבינלאומי)

כמה התגעגענו. אסי כהן שב אלינו כבעלים של הבנק המצליח "בנק אמפריה" המתחרה ביריב המושבע ממול – בנק בינלאומי. הפעם על הפרק – חסכון דינאמי. המון מילים נשפכו בהקשר לקמפיין הזה לגבי היכולות הקומיות האדירות והמבריקות של אסי כהן, וגם בפרסומת הזאת כהן לא מאכזב. יגאל עדיקא, בתור האבא והשותף לבנק מוסיף גם הוא מהטיימינג הקומי הנפלא שלו והשילוב של השניים יוצר פרסומת נהדרת ומצחיקה, שכיף לראות פעם אחר פעם, בין אם אתם לקוחות של הבנק, או של בנק מתחרה.

אני לא יודע כמה בדיוק מרוויח אסי כהן על ההשתתפות בקמפיינים לבינלאומי, אך כל שקל מניב תמורה בחזרה. ומהצד השני, במשרד הפרסום גליקמן נטלר סמסונוב עושים עבודה נהדרת. לאחר הפרסומת הראשונה המוצלחת שהפתיעה את כולנו, נראה היה שיהיה קשה לשחזר את ההצלחה ואת הדיאלוגים המאוד מצחיקים, אך פעם אחר פעם, אנו מקבלים תוצר מלוטש, עם הברקות חדשות (במקרה הזה: 'מייית' הביטוי הכל כך מצחיק של יגאל עדיקא) המסרבות להפסיק להצחיק.

מה זה בדיוק חסכון דינאמי? אין לי מושג, וגם אחרי צפייה עשירית בפרסומת. בכל אופן, זה לא ממש מענין. כל עוד ימשיכו בבינלאומי להשיק תכניות חדשות כאלה ואחרות, אנחנו נזכה להמשיך ולראות את אסי מבנק אמפריה בהפסקת הפרסומות שלנו, אתנחתא קומית שבהרבה מקרים מעניינת יותר ממה שמשודר לפניה ואחריה. סחתיין.


לייק לפטריה בפייסבוק