פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך נראית צעירה בת 19 שסוכנויות הדוגמנות קבעו שהיא “גדולה מדי” בכדי לדגמן

במשך יותר מ-5 שנים, מאז הייתה בת 14, עובדת אגנס הדנגרד, צעירה שבדית יפהפייה בת 19, בתור דוגמנית. לאחרונה, למרות הניסיון העשיר שלה, היא מתקשה לקבל עבודות חדשות ונתקלת בסירוב גורף מסוכנויות הדוגמנות השונות. עולם הדוגמנות רווי בצעירות שמנסות לפלס את דרכן בתעשייה ולהצליח בתחום, אלא שהסיבה בגללה אגנס לא מצליחה לקבל קמפיינים חדשים היא מאוד מפתיעה: בתעשיית האופנה משוכנעים שהיא “גדולה מדי”.

בסרטון שהעלתה לרשת לפני יומיים, ניצבת אגנס בחדרה מול מראה כשהיא לבושה בבגדים תחתונים בלבד, מציגה את הגוף שלה ומסבירה מדוע לטענת סוכנויות הדוגמניות היא נחשבת לגדולה מדי. על הדרך היא גם מבקרת את תעשיית האופנה שגורמת לצעירות כמוה לשנוא את הגוף שלהן ולחשוב שהן שמנות או מעוותות, על אף שכפי שתוכלו לראות, הגוף שלה פשוט מושלם ומרבית האנשים בעלי הגיון שיביטו בו עלולים לחשוב שהיא אפילו רזה מדי.


“המטרה שלי בסרטון הזה היא להראות לכולם איך חלק גדול מתעשיית הדוגמנות חושב שהגוף הזה גדול מדי, שלא צריך להיראות ככה” אומרת אגנס בסוף הסרטון ומסבירה מדוע פרסמה אותו. “זה אבסורד ואני שונאת את זה, ואני רק רוצה שאנשים אחרים יראו את זה. אתם מבינים? אני גדולה מדי! גדולה מדי בשביל התעשייה! תאהבו את עצמכם ואל תתנו לאף אחד להגיד לכם אחרת”.

הנה עוד כמה תמונות הורסות של אגנס שבעיקר מעוררת סלידה גדולה מהסטנדרטים הבעייתיים והרקובים של תעשיית הדוגמנות. בכל אופן, אחרי הסרטון האמיץ הזה, אנחנו בטוחים שכעת לא תהיה לה בעיה למצוא עבודה בתחום. איפשהו בתעשייה הארורה הזאת, חייב להיות לפחות אדם אחד שפוי.

 

 

 

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...