פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך הגיבו שופטי מאסטר שף למתמודד שהכין להם “מנה חמה אטריות בטעם פטריות”

ינאי וולף, מנהל קריאייטיב באחד ממשרדי הפרסום הגדולים בארץ, אוהב מאוד לצפות בתכנית ריאליטי הבישול “מאסטר שף”. יותר מכך, מעבר להיותו צופה אדוק של הסדרה, בזמנו הפנוי הוא נהנה לדמיין שהוא בעצמו אחד המתמודדים בתכנית ולפרסם סטטוסים מצחיקים בהם הוא מנסה לנחש כיצד הייתה נראית התגובה של צוות השופטים, יונתן רושפלד, חיים כהן, אייל שני ומיכל אנסקי, אילו היה טועמים את המנות היחודיות שלו.

הסטטוס הקורע הבא של וולף בו הוא מציג בפני השופטים את המנה המפתיעה שלו, “מנה חמה אטריות בטעם פטריות”, זכה לאלפי ליקיים ושיתופים ולמאות תגובות, אחת מהן של יונתן רושפלד בכבודו ובעצמו, שכנראה יודע להעריך הומור טוב כשהוא מוגש עם הצילחות הנכון.

ינאי וולף

אם אהבתם את המנה של וולף, אתם מוזמנים גם לראות כיצד הגיבו השופטים כשהגיש להם טוסט חצי שרוף עם שמן זית וקצת מלח, ואיך יצאו מגדרם כשהפתיע אותם עם מנת ביצת קינדר מקורית.

ובחזרה לרושפלד. הפוסטים המצחיקים שכתב וולף הגיעו גם לעיניו של השף, והאחרון החליט להזמין אותו לארוחה במסעדה שלו, ולקינוח, אפילו צילם אתו סרטון קצר ומצחיק בו השניים מחליפים תפקידים כאשר ינאי טועם את המנה של רושפלד סטייל מבחני הטעימה הדרמטיים מאסטר שף. מוזמנים להציץ בסרטון כאן.

דרך: sta2sim

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...