איקאה מציגה: שלישיית פרסומות נהדרות

יצרנית הרהיטים השוודית הפופולארית איקאה, ידועה בקמפיינים הפרסומיים המקוריים והיצירתיים שלה. בעבר כבר סיפרנו לכם על תא השירותים הכימים המפתיע בעולם, או לחילופין על מסיבת הצעצועים של איקאה, וכעת שלישיית פרסומות חדשות צדה את עיננו.

לרגל השנה החדשה והשקת הקטלוג החדש, עלו באיקאה עם שלישיית פרסומות מגניבות, בשלוש מדינות שונות: אנגליה, גרמניה ושבדיה. שלוש הפרסומות שונות אחת מהשניה ולא הופקו על ידי אותו משרד פרסו םכמובן, אך רוח החברה שורה בכל אחת מהן.

איקאה פרסומות 2013

הפרסומת הראשונה והמקסימה מבין השלוש, שכמובן פורסמה במולדת האם שבדיה, נקראת Night Walkers (הולכים מתוך שינה) והיא מתארת בצורה כיפית ונהדרת, לילה טיפוסי בבית משפחה ממוצעת, כאשר כל בני המשפחה טרודים בשנתם ולא מוצאים את עצמם, ומתחילים להסתובב ברחבי הבית בנסיון למצוא מקום חלופי לישון בו, עש שמגיעה ארוחת הבוקר המשפחתית.

גם צמד הפרסומות האחרות לא רעות בכלל, ומצליחות באמצעות מוזיקה כיפית ברקע ותסריטים פשוטים ויצירתייים, לרגש ולעשות חשק עז ללכת לבקר בסניף הקרוב לביתכם, סתם כי מזמן לא הייתם שם ורכשתם כמה מוצרים מיותרים לבית. באיקאה מדברים אלינו בגובה העיניים ומעניקים לנו את מה שאנחנו הכי רוצים לראות על המסך: כיף ארוז בפרסומת. קנינו.
לייק לפטריה בפייסבוק