באנו, בדקנו, מצאנו את עידו רוזנבלום

ודאי שאלתם את עצמכם לא פעם אחת, מה קורה עם עידו רוזנבלום בימים אלו? עד לפני מספר חודשים, נדמה היה שהטאלנט נמצא בכל שניה על המרקע, לא משנה לאיזה ערוץ נזפזפ. אולם, מאז הסתיימו העונה האחרונה של מונית הכסף, העונה הראשונה של דאבל דייט המחודשת, וכמובן, אינסוף השידורים החוזרים של שתי התוכניות הללו,  הבן אדם נעלם מהמרקע. אז האב לעתיד, בעלה של נסיכת הקרח, מצוייד באותו חוש הומור חצי מתוחכם וחצי טרחני ובתוספת קצת יותר שיער, הוא הפרזנטור החדש של רשת הסלולאר הכחולה פאלפון.

בפרסומות חדשה מבית אדלר חומסקי ששודרה אתמול לראשונה בפריים טיים ברצועת השידור של האח הגדול, יוצא עידו רוזונבלום ביחד עם אבינוע ברוג, מנכ”ל מרקט ווטש, לטיסה במסוק בשמי הארץ על מנת לנסת ולבדוק מה היא רשת הסלולר המהירה ביותר בארץ, סתם כי הוא אדם כזה, חקרן.

לא ברור מדוע השניים טסים במסוק כשנקודות היעד שלהם הינן תל אביב וירושלים, אך בכל אופן, בשני המקרים הם נוחתים בנקודת ציון כלשהי, שם מפעילים את הבדיקה שתכריע מי מהרשתות מהירה יותר. על אף ההומור שאופף את הפרסומת והאוירה המצחיקולית מסביבה, אי אפשר שלא לגחך כששוב, כמו שאנחנו מכירים מפרסומות ופרינטים קודמים, תוצאות הבדיקה מוצגות באמצעות שלוש עמודות צבועות בצבעי חברות הסלולאר השונות, כשהעמודה הכחולה של חברת פלאפון גבוהה יותר. ציפיתי, לפחות הפעם, שתוצג בפנינו בדיקה מעט יותר אמינה ויזואלית מגרף שאפשר ליצור בפאוור פויינט, אבל ניחא. לפחות הפרסומת מצחיקה. טוב, בערך.

עידו רוזנבלום הוא לא דמות שמתפתחת. הציניות וההומור השנון משהו שלו מעט מעייפים אבל בכל זאת, ביחד עם המשחק הגרוע של מנכ”ל מרקט ווטש, מצליחים ליצור אוירת שטות נחמדה ומרעננת. בהנחה שמדובר בקו פרסומי חדש, מאוד יכול להיות שבקרוב מאוד נתחיל להתגעגע לפרסומות המושקעות והמדהימות של פלאפון שהצליחה ליצור במהלך השנים עולם אגדות קסום ומראות ויזואליים מרהיבים ויחודיים שהבדילו את הפרסומות של פלאפון מפרסומות של כל חברה אחרת. לא בטוח שרוזנבלום יצליח לעניין לאורך זמן, אך בינתיים הוא זוכה אצלינו למאה ימים של חסד ולציון עובר בקושי. מה דעתכם?

תל אביב

ירושלים

לייק לפטריה בפייסבוק