פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מקסים: זה מה שקורה כשכלבה של צלם ממליטה 10 גורים

עידן גרוס, צלם בן 31 מראשון לציון, משתמש בכישרון הצילום הנהדר שלו על מנת למצוא בית חם עבור 10 הגורים המדהימים שנולדו לכלבה שלו אמה. הוא צילם אותם בסדרת תמונות מהממת ופוטוגנית במיוחד במטרה למצוא להם בית חם ואוהב שיהיה מוכן להכניס אותם אל הבית ואל הלב.

לאחר תקופת ההריון של אמה, כלבת הבורדר קולי של עידן, היא המליטה בשעה טובה עשריית גורים חדשים מתוקים להחריד, אותם תיעד עידן במצלמה שלו בסדרת תמונות ממיסה שפשוט אי אפשר לעמוד בפני הקסם שלה.

1

התמונות שצילם עידן נראות כאילו נלקחו ממאגרי תמונות אינטרנטיים, והגורים המתוקים כאילו יצאו מבוק של כלבים. מדובר בגורים מעורבים כאשר האמא היא כאמור בורדר-קולי מלאת מרץ ואילו האב הוא "לברדור עצלן" כפי שמספר לנו עידן.

את אלבום התמונות של הגורים החדשים העלה עידן לפרופיל הפייסבוק שלו שם הוא כותב: "הכלבה המהממת שלי המליטה, הגורים בני 4 שבועות, בורדר קולי מעורב עם לברדור. יגיעו לגודל בינוני פלוס, מאוד אנרגטים ומתאימים לחצר או לעוסקים בפעילות ספורטיבית. ימסרו תמורת סל אימוץ בסך 100 ש"ח הכולל תילוע וטיפול נגד פשפשים".

אחרי שתסיימו להתרגש ואחרי שתרימו את הלסת שלכם מהרצפה לנוכח החמידות האינסופית הזאת, ואם אתם מרגישים שאתם פשוט חייבים לאמץ את אחד הקטנטנים הללו, אתם מוזמנים לפנות לעידן בפייסבוק. בנוסף, אתם מוזמנים להתרשם מעוד עבודות צילום נהדרות של עידן באתר שלו.

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

11

2

וככה הם נראו קצת אחרי ההמלטה:

גורים 1

גורים 2

גורים 3

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...