פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ילד מצא שטר של 20 דולר. מה שהוא עשה איתו ישאיר אתכם בעיניים דומעות

מיילס אקרט, ילד מתוק בן 8, היה נרגש ביותר לאחר שמצא שטר של 20 דולרים בחניון על יד הכניסה למסעדה בה ביקר ביחד עם משפחתו. מיילס כבר תכנן כיצד ישתמש באוצר החדש שלו כדי לרכוש לעצמו משחק וידאו חדש, אלא שאז, הוא שינה את דעתו, והחליט להשתמש בכסף למטרה אחרת לגמרי, כפי שמספרת הכתבה הכל כך מרגשת הבאה.

כמה דקות לפני שנכנס מיילס למסעדה עם משפחתו, נכנס אליה קצין בצבא האמריקאי שישב גם הוא לאכול. הקצין הזכיר למיילס את אביו שהיה גם הוא לוחם בצבא ונהרג בעיראק כשבועיים אחרי שנולד. מיילס אמנם לא זכה להכיר את אביו אבל מעריץ אותו כל חייו בעקבות הסיפורים והתמונות שנותרו למשפחה.

במחווה מרגשת וקורעת לב כתב מיילס כמה מילים על פתק קטן והעביר את הפתק בצירוף שטר 20 הדולרים לקצין שישב במסעדה. וכך הוא כותב: "חייל יקר, אבי היה חייל, הוא בגן עדן עכשיו. מצאתי את השטר הזה בחניון לפני שנכנסנו לכאן. אנחנו אוהבים להעביר הלאה דברים טובים במשפחה שלנו, וזה יום המזל שלך. תודה על התרומה שלך. מיילס אקטר, gold star kid".


כמובן, הקצין שזכה לקבל את הפתק מחמם הלב התרגש עמוקות ושומר את הפתק אצלו במשרד והמחווה קטנה הזאת גרמה לו לרצו תבעצמו לתרום ולעשות לסביבתו. קשה להישאר אדישים מול הכתבה המצמררת בה מתראיין גם הילד עצמו ומספר על אביו שלא פגש מעולם, ועל הערצתו אליו ואהבתו לצבא.

אולם, כאן לא מסתיים הסיפור. בסוף הסרטון, מספרת אמו של הילד כי לאחר הביקור במסעדה ביקש מיילס הקטן לעשות עצירה בדרך הביתה ולראות את אביו. הפעם, הוא ביקש לעשות זאת לבד. אמו הייתה שם כדי לתעד גם את הביקור הזה, והתמונה של מיילס מחבק את הקבר של אביו תשאיר את העיניים שלכם, בדיוק כמו את שלנו, בדמעות. פשוט מקסים ונוגע ללב. טישו מישהו?

ילד מרגש 1

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...