עידן אלתרמן – מופע סטנדאפ

אם מתחשק לכם ללכת לראות הופעת סטנדאפ של עידן אלתרמן הגעתם למקום הנכון. ריכזנו לכם בכתבה את כל הפרטים הרלוונטים שאתם צריכים לדעת על ההופעות הקרובות של אלתרמן.

בהנחה שגם אתם ילדי שנות ה-80 או ה-90 אין שום מצב שאתם לא מכירים את עידן אלתרמן. מעבר להיותו שחקן מוערך אלתרמן הוא אחד הקומיקאים המקוריים והמצחיקים שיש בישראל, שמצליח להמציא את עצמו מחדש לאורך השנים.

רובנו הכרנו אותו בכלל בצעירותו, בתחילת שנות ה-90, כאשר הופיע לצידו של אבי גרייניק במופע המיתולוגי שלהם “ילדים סורגים לאלוהים” וכמובן בסדרת מערכוני הנונסנס ‘פלטפוס’ בטלוויזיה החינוכית. בשנתיים האחרונות הפך עידן אלתרמן לסנסציית רשת ויראלית בעיקר בגלל הקורונה, כאשר החל להעלות לפייסבוק סרטונים בהם הוא מבצע קאברים לשירים מוכרים יחד עם הילדים המקסימים שלו.

אם גם אתם אוהבים את עידן אלתרמן תשמחו לדעת שהוא יוצא במופע סטנדאפ חדש מלא הומור ושירים מצחיקים בליווי להקת נגנים. במופע עידן מספר בדרכו הייחודית סיפורים אישיים שהתרחשו בחייו בתקופה האחרונה, כמו הפרידה מאשתו אחרי 25 שנה של זוגיות, ניתוח משמעותי שעבר כתוצאה שנגרם מסיבה קומית לחלוטין, גילוי של הקנביס בגיל 40 ועוד.

קליק כאן לרשימת ההופעות המלאה הסטנדאפ של עידן אלתרמן

אם מתחשק לכם לראות כמה קאברים נהדרים שעידן וילדיו העלו לאחרונה לרשת מוזמנים לתת קליק על הסרטון המצורף כאן למטה.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק