פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

פרסומת מדהימה של הסאנדיי טיימס משחזרת רגעים בלתי נשכחים בטייק אחד

עיתון הסאנדי טיימס וסוכנות הפרסום Grey London יצרו פרסומת חדשה ונהדרת המוקדשת כולה לרגעים בלתי נשכחים מעולם הקולנוע, האומנות והמוזיקה, במטרה לקדם את מדור התרבות החדש שלהם. באופן מפתיע הפרסומת בת 50 השניות צולמה בטייק אחד וללא עריכה או תוספות דיגיטליות כלשהן והיא מציגה שני שחקנים המשחזרים בצורה מעוררת השראה את אותם הרגעים והתמונות אשר מוכרים לכולנו מתרבות הפופ, כשהתוצאה היא לא פחות ממבריקה.

בסכונות הפרסום Grey London מספרים כי הקושי העיקרי צילום הפרסומת הזאת היה החיבור הרציף בין סצינה לסצינה בשילוב עם תנועות מצלמה נכונות שיצליחו ליצור את הפריים המושלם. הסצינה המורכבת ביותר לצילום הייתה המעבר מהמחווה ל”מאד מן” לתמונתו של מיכאלאנג’לו “בריאת האדם”, מעבר שדרש תנועה בלתי אפשרית של המצלמה ולבסוף בוצע באופן ידני על ידי הצלם.

סה”כ תוכננו 11 סצינות שונות להיות מצולמות לסרטון הזה, אך בסופו של דבר, לאחר שעות וימים ארוכים של מחשבה, חזרות ותכנונים מוקפדים, נותרו 6 סצינות על השולחן, כשבסה”כ צולמו 27 טייקים לפרסומת הזאת. אגב, הטייק הנבחר הוא דווקא לא הטייק האחרון, אלא הטייק ה-16 שכפי שתראו בסרטון, יצא פשוט מושלם.

אם אתם רוצים לראות כיצד נוצר הסרטון הזה, תוכלו לצפות גם בסרטון מאחורי הקלעים, שבניגוד להרבה סרטונים בסגנון שהם לא יותר מכמה דקות יעודיות ומשעממות על תהליך היצירה, הוא בעצם אותה הפרסומת רק מזוית צילום שונה ששופכת אור על חילופי הסצינות ומורכבות העניין. פשוט נהדר.

הסצינות השונות למתקשים בזיהוי: האיש החושב, פורסט גאמפ, מאד מן, בריאת העולם של מיכאלאנג’לו, כלבי אשמורת, דאפט פאנק.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...