פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

בסה"כ רציתי אבא: הרשת מגיבה על מכתבו של אייל גולן

כשלושה חודשים לאחר שהתפוצצה בסערה גדולה, הגיב היום לראשונה אייל גולן בהצהרה שפרסם לתקשורת, על פרשת "משחקי חברה" שהסעירה את המדינה בתחילת חודש דצמבר החולף.

כזכור, גולן ואביו דני ביטון נחשדו בקיום יחסים עם קטינות תוך ניצול מעמדו של הזמר המפורסם. בעוד אביו של גולן דני ביטון עדין מצוי עמוק בבוץ ומסתמן כאשם המרכזי בפרשה, גולן עצמו לא יועמד לדין בסופו של דבר לאחר שהעיד במשטרה כי בא במגע עם קטינה רק פעם אחת, וגם אז, נטש כאשר הבין את גילה האמיתי.

במכתבו של גולן, הוא מספר על התקופה הקשה שעוברת עליו ועל משפחתו, מסביר כי הוא מעולם לא פגע במתכוון באישה או גבר, מאשים את האנשים בסביבתו "אשר נדהמתי לגלות שהשתמשו בשמי לשווא לדברים שלכאורה נראים פסולים מיסודם ונוגדים את האני מאמין שלי", ובעיקר כועס מאוד על אביו ומבכה את העובדה שהוא עצמו בסה"כ רצה את קרבתו של אביו שנטש אותו בילדות: "מסתבר שכל אדם, גם אם קוראים לו אייל גולן והוא זמר בישראל, רצה ורוצה את אבא שלו על ידו, אך לצערי הרב טעיתי בכך. מפח הנפש שלי גדול ביותר. רציתי אבא!".

ארץ נהדרת
ארץ נהדרת

כצפוי, הרשת לא ממש ריחמה על גולן ולא אימצה לליבה את האמירות הנוגעות ללב שפרסם גולן, והתייחסה לדבריו בזלזול צפוי ובהומור עוקצני. תוך שעות ספורות התמלא פיד הפייסבוק שלנו בבדיחות על חשבונו של גולן ואביו, וכמובן בהמון ממים מצחיקים.

אנחנו נימנע מדעתנו האישית בענין, ונפנה את הבמה לתגובות המצחיקות שלכם. ראיתם עוד ממים או סטטוסים מצחיקים בנושא? מוזמנים לשלוח לנו לעמוד הפייסבוק שלנו, או למייל של הפטריה: [email protected].

Assaf Appelboim
Assaf Appelboim
adan kedem
adan kedem

Assaf Appelboim 2

Assaf Appelboim 2

Dvir Bar
Dvir Bar

;

Eliran Goldsteine
Eliran Goldsteine

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...