פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סרטון חדש חושף: ממה באמת עשויים נגיסי העוף של מקדונלדס?

ברשת המזון המהיר מקדונלדס סובלים כבר שנים מתדמית רעה בכל הנוגע לאיכות המזון אותה הם מייצרים, החל מהבורגרים עצמם ועד נגיסי העוף המפורסמים. רק לפני מספר חודשים התפרסמו מחקרים שונים שחשפו כי  נגיסי העוף של חברות רבות אותם אנחנו צורכים עשויים לרוב מאחוז גבוה מאוד של שומן, עצמות, עור ומעט מדי חזה עוף אמיתי.

לפני כשנתיים סערה הרשת כאשר פורסמה התמונה הזאת, של מה שנראה כמו חומר ורוד דוחה במיוחד שזכה לכינוי Pink slime, ממנו נטען, עשויים כל מוצרי הבשר של רשת מקדונלדס ושל רשתות מזון מהיר אחרות בארצות הברית. בעקבות הפרסומים ההם, ובתוספת ביקורת נוקבת מצד השף המפורסם ג’יימי אוליבר, הודיעה רשת מקדונלדס כי השימוש בחומר הורוד המכיל אמוניה וחומרי טעם וצבע מלאכותית יופסק לאלתר.

רשת מקדונלדס בקנדה ידועה בכנות, ביושרה וביכולת ההסברה המצויינת שלה ונוהגת לפרסם דרך קבע בערוץ היוטיוב שלה סרטונים אשר עונים על שאלות רלוונטיות של גולשים באשר למוצרים שלה. למרות שבכל מדינה קיימים סטנדרטים אחרים על פיהם מיוצר המזון של מקדונלדס, סובלת גם הרשת הקנדית מהתדמית הגרועה שיצרה מקדונלדס ארצות הברית והסרטונים המצויינים הללו, עוזרים למתג את הרשת בקנדה כאמינה ובטוחה למאכל.

לפני שלושה ימים, לאחר עוד גל פרסומים הנוגעים לחומרים המרכיבים את הצ’יקן נאגטס של מקדונלדס, החליטו ברשת הקנדית לפרסם את הסרטון הבא, בו אנו נחשפים לראשונה לתהליך הכנת הנאגטס במפעל הייצור של החברה. הסרטון, כפי שתראו, מוכיח אחרת בכל מה שקשור להרכב התזונתי של הנגיסים, ואין בתהליך הייצור שלהם שום זכה לסליים הורוד או לחומרים אחרים לא רצויים.

גם במקדונלדס ישראל אגב, טוענים כי נגיסי העוף שלהם עשויים ממאה אחוזים של חזה עוף טרי, ועומדים בסטנדרטים הבריאותיים הגבוהים ביותר. השתכנעתם?


quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...