גולשים בזמן: הצייד והדוב מכים שנית

הרבה תאוריות נבואיות (ניתן גם לומר: שקריות / מטופשות), חוזות כי סוף העולם קרב ובוא ועשוי להתרחש בשנת 2012. סוף העולם הוא אף פעם לא דבר נעים, במיוחד כשהוא מתרחש בדיוק ביום ההולדת שלך, אבל אם יש לך טיפ-אקס, יש מצב שהסתדרת.

אי שם ב- 2010 עלה לאויר הקמפיין הזכור והמגניב בשם “צייד יורה בדוב“, בו נראה צייד כשהוא נתקל בדוב, אך למרות שם הסרטון המחייב מחליט כי אינו רוצה לירות בדוב, מושיט את ידו אל מחוץ לחלונית היוטיוב, מוציא טיפקס, ומוחק את המילה shoots מכותרת הוידאו. אנו הגולשים נתבקשנו אז להכניס מילים אחרות במקום המילה “יורה” ובתגובה חיכו לנו עשרות סרטוני המשך שונים ומצחיקים בכיכובם של הצייד והדוב המצחיק, הכל כמובן, כחלק מקמפיין לחברת tipp-ex.

לפני מספר ימים, השיקה חברת tipp-ex את הסרטון הויראלי החדש שלה, סרטון המשך בכיכובם של הצייד והדוב. הפעם השניים חוגגים יום הולדת לדוב בחיק הטבע, כשלפתע אסטרואיד ענק נגלה בשמים ועושה את דרכו להשמיד את כדור הארץ. הצייד והדב נכנסים שניהם לפאניקה, ואתם מתבקשים לבחור מה יהיה תסריט ההמשך. הסרטון החדש נקרא  Hunter and bear’s 2012 birthday party, והפעם הטיפקס מוחק את המילה 2012, ואתם מתבקשים להכניס שנה אקראית כרצונכם ולשלוח את הצייד והדוב לטיול בזמן. בחברת tipp-ex באמצעות חברת הפרסום Buzzman יצרו כארבעים סרטונים ממוקדים לפי האירועי םהבולטים בהיסטוריה שהתרחשו בשנים אלו. לכם הגולשים, מצפה מסע מצחיק ומרגש בהיסטוריה האנושית, בליווי צייד ודוב. במסע הקסום תוכלו לראות את הדוב והצייד לבושי םכמו היפים, תוכלו לצפות בדוב מסתובב ברחוב עם טייפ דאבל קאסט ולעזור לו לעשות גרפיטי על הקיר. תוכל וגם לחזור לנחיתה על הירח, למחלמות העולם השונות ואפילו לרגע ציור המונה ליזה.

קמפיין נהדר של חברת tipp-ex שהייתה מחלוצות השימוש בטכנולוגיה של יציאה מהמסגרת, תרתי משמע, בכל הנוגע לפרסום באמצעות יוטיוב. למרות הקונספט שנשאר דומה מאוד, הקמפיין הזה שונה לחלוטין מקודמו, ולדעתי אפילו מוצלח יותר. צפו בסרטון והשאירו לנו תגובות עם השנה שבחרתם ומה ראיתם בסרטון הרלוונטי.לייק לפטריה בפייסבוק