פיתוח מקסים של האגיז מאפשר לאבות להרגיש את התינוק שלהם בועט

חוויית ההיריון היא חוויה קסומה ומלחיצה עבור צמד ההורים לעתיד, אולם בלית ברירה, כדרך הטבע, האישה היא זו שחווה את כל תופעות הלוואי של ההריון ואת רכבת ההרים הרגשית, היא זו שנושאת ברחמה את העולל הקטן, והיא זו שמרגישה אותו זז, בועט, משתולל או נח.

ביצרנית הטיטולים Huggies עבדו בארבעת החודשים האחרונים על פיתוח מוצר מיוחד, רעיון נהדר שמטרתו לגרום גם לאבות, שלצערם או למזלם אינם נושאים רחם, להרגיש את התינוק הקטן בבטנם ובכך לחזק ולהעמיק את הקשר עם בת הזוג ועם היצור הקטן והמתוק שמתפתח בבטן האם.

חגורת בטן האגיס

מדובר בחגורת בטן כפולה, אחת לאם ההריונית ואחת לאב, כאשר שתי החגורות מצויידות בחיישנים. כאשר התינוק בועט או זז, משדרים החיישנים על חגורת בטנה של האם אותות לחגורה המקבילה על בטנו של האב, והאחרון יכול להרגיש בדיוק במיקום זהה על בטנ את תנועות התינוק. ללא ספק רעיון קסום.

בחברת האגיס הזמינו זוגות הורים לעתיד כדי לבחון את המוצר החדש, וכפי שניתן לראות בסרטון, האבות העתידיים התרגשו מאוד מהמוצר שאפשר להם לראשונה לחוות בעצמם את בעיטות ותזוזות העולל, כאשר חלק מהגברים התרגשו עד דמעות מהחווייה. לא ברור האם מדובר במוצר שישווק בסופו של דבר ללקוחות, אך כך או כך מדובר בגימיק יצירתי שבהחלט עשוי להצליח גם בחנויות, או בתור מתנה ללקוחות החברה.לייק לפטריה בפייסבוק