מבצע יצירתי: מתנשקים ומקבלים קפה בחינם

מרבית בתי הקפה נראים ומרגישים אותו הדבר. אז איך בכל זאת ניתן למשוך לקוחות חדשים דווקא לבית הקפה החדש שזה עתה פתחתם? תשאלו את החברים מבית הקפה הפריסאי “מטרו סיינט ג’יימס” שבאוסטרליה, שנפתח רק לפני כשלושה חודשים וכבר הספיק לייצר גימיק שיווקי נחמד ביותר, שגורם לקוחות רבים לפקוד את בית הקפה בשבועיים האחרונים ועד סוף חודש יוני.

בבית הקפה החדש, החליטו לצאת במבצא דביק במיוחד במסגרתו בכל יום בחודש יוני, ניתן להגיע לבית הקפה בין השעות 9 ל- 11 בבוקר, ובמקום לשלם על הקפה באמצעות כסף, לשלם עליו בנשיקה. לפני שאתם ממהרים להפליג בדמיון, אז התשובה היא לא, לא מדובר בנשיקה סוערת עם מי מחברי הצוות של המסעדה, אלא נשיקה אמיתית מהפרטנר איתו הגעתם לבית הקפה, או מכל פרטנר אחר שאינו שייך לצוות המלצרים והעובדים.

שלם בנשיקה 2

בסרטון שהעלה בית הקפה לרשת, אחד המלצרים מסביר לשניים מהנוכחים בבית הקפה על המבצע החדש ומסביר להם שרק נשיקה אמיתית תזכה אותם בכוס קפה בחינם. השניים, שבמקרה ולמזלם הם גם זוג, מספקים את הסחורה וזוכים בכוס הקפה, וכך גם זוגות גברים ונשים רבים אחרים, שאינם בהכרח בני זוג.

הסרטון זכה לקרוב לחצי מליון צפיות ואין ספק שהצליח לעורר את הבאז הדרוש כדי להפוך את מבצע חלוקת הקפה הזה ליעיל במיוחד, כשלקוחות רבים ששמעו על המבצע הרומנטי החלו לפקוד את בית הקפה בשעות הבוקר.


לייק לפטריה בפייסבוק