12 טיפים משרדיים מעולים שיגרמו לכם להיראות כמו עובדים מצטיינים

לא משנה עד כמה אתם באמת יעילים במקום העבודה שלכם, אחד הדברים הכי חשובים לעובד במקום העבודה שלו הוא להיראות עסוק. בין אם אתם לא עושים יותר מידי עבודה בפועל, ובין אם אתם העובד הכי חרוץ עלי אדמות ומתקתקים את כל המשימות שלכם בזמן שיא, חשוב שתמיד הסביבה תחשוב שאתם טובעים בעבודה, ושאין לכם רגע דל. כך ההערכה כלפיכם תעלה אוטומטית, גם בעיני הקולגות שלכם לעבודה וגם בעיני הבוסים שתמיד מעריכים יותר עובדים שלא מפסיקים לעבוד. או לפחות מעמידים פנים שהמצב הוא כזה.

אספנו עבורכם 12 טיפים משעשעים שיעזרו לכם ליצור את הרושם שהעובדה שעדין לא זכיתם בפרס העובד המצטיין של השנה, היא שערורייה ממדרגה ראשונה, על אף שבפועל, אתם בסה”כ עושים את העבודה השגרתית שלכם, וגם העובדה הזאת מוטלת בספק רב.

שלחו לעצמכם מיילים

כשעובד מבלה זמן רב מול המייל הוא תמיד נראה עסוק. שלחו לעצמכם מיילים, השיבו למיילים האלה, ובגדול, בלו זמן רב מול המייל. רק אל תתפסו. אנשים עשויים לחשוב שאתם משוגעים.

 

התיידדו עם האנשים מה- I.T.

אם יש לכם בעבודה מחלקת IT כדאי מאוד להתיידד איתם. הם האנשים שיכולים לדעת בדיוק כמה זמן אתם מבלים בכל יום בפייסבוק או יוטיוב, ועדיף שישמרו על הגב שלכם מאשר שיסתכלו מבעד לכתף שלכם.

12

המון חלונות פתוחים

דאגו שתמיד יהיו המון חלונות פתוחים על המחשב שלכם, בנושאים הקשורים לעבודה. בנוסף דאגו להתלונן כמה שיותר על כך שהמחשב שלכם איטי. כמובן, פורנו לא תופס במקרה הזה.

הפגיזו בשאלות

שאלו המון שאלות את חבריכם לעבודה בקשר לנושאים שאתם מתעסקים בהם, גם אם אין לכם מושג על מה אתם מדברים, או שברור לכם שהאנשים מסביבכם גם הם לא מסינים בזה דבר. זה ייצור את האשליה שאתם לגמרי מולטי-טאסק ומתעסקים עם המון נושאים במקביל.

אביזרים

אם אתם מחוץ למשרד, תמיד תדאגו שיהיו לכם ביד חפצים הקשורים לעבודה: קלסר, אוגדן, פנקס, מחברת, ערימת שמרדפים או כל דבר שיגרום לכם להיראות מפוקסים על העבודה גם כשאתם בברייק.

פוסט-איט

הפגיזו את השולחן שלכם, המקלדת שלכם, איברים בגוף שלכם ובאופן כללי כל מקום במשרד שלכם בפתקים קטנים עם משימות וטלפונים.

קיראו ספרים

הורידו ספרים אלקטרוניים למחשב וקראו אותם בזמנכם הפנוי, תוך כדי שיד ימין שלכם מזיזה את העכבר ויד שמאל מקלידה מדי פעם. כך תיראו עסוקים מאוד, למרות שאתם בעצם מבלים מול ספר טוב.

הבעת תסכול

התאמנו על הבעת התסכול והעייפות שלכם. עובד חרוץ חייב להיראות מותש ולחוץ כשאנשים אחרים מבקרים במשרד שלו או פוגשים אותו במסדרון.

בלאגן

‘סדרו’ את סביבת העבודה שלכם כך שתראה הכי עמוסה שאפשר, ותמיד תחפשו משהו בין ערימות הדפים והחפצים לשולחן. ככה זה, אתם עמוסים מדי ואין לכם זמן פנוי לעשות סדר. מישהו קרא לכם לסיגריה? עכבו אותו במשך דקה בטענה שאתם לא זוכרים איפה השארתם את הסיגריות שלכם, ובסוף הוציאו אותם מתחת לערימות של קסרים.

הסתובבו במסדרונות

צעדו במסדרונות לעיתים קרובות והיראו כאילו אתם ממש ממהרים בדרך לעשות משהו חשוב.

המקלדת

בין אם אתם בפייסבוק או עובדים באמת, דאגו להקליד בעוצמה ובמהירות על המקלדת כדי שכולם ישמעו שאתם עובדים.

שומר מסך מזוייף

אם אתם נמצאים זמן רב מחוץ למשרד, דאגו לכך ששומר המסך שלכם יהיה צילום מסך של דברים הקשורים לעבודה. כך זה תמיד ייראה כאילו רק עזבתם לרגע את המשרד, ואתם לגמרי באמצע משהו חשוב.

לייק לפטריה בפייסבוק