עשרת סרטוני ההדרכה המטופשים הכי נצפים ביוטיוב

אחד היתרונות הבולטים והמהפכניים שהביא איתו עידן היוטיוב, הוא היכולת לקבל מענה פשוט ומובן בצורת סרטון הדרכה פשוט, לכמעט כל בעיה או שאלה בה תיתקלו. רוצים לדעת איך להכין אורז מושלם? יוטיוב. רוצים להתקין תוכנה חדשה ומסתבכים? יוטיוב. מעוניינים ליצור פצצה ולהשמיד באמצעותה את מקום העבודה שלכם? יוטיוב, יוטיוב, יוטיוב.

עם השנים קמו עשרות ערוצי יוטיוב המייצרים בקביעות סרטוני הדרכה שונים ומשונים. אחד הבולטים שבהם הוא אתר Howcast, שחגג אמש את חציית מליארד הצפיות במגוון הסרטונים באתר ומתחזק בנוסף ערוץ יוטיוב פופולארי במיוחד אשר זוכה גם בוא למאות מליוני צפיות. לרגל האירוע המיוחד פרסמו Howcast, נתונים לגבי עשרת סרטוני ההדרכה הכי משעשעים והכי נצפים שפורסמו באתר.

מסתבר אם כך, שיש סיבה מאוד ברורה לעובדה שעולם לא מתפקד. כלכלה קורסת, מלחמות בכל מקום וכמובן, מליארדי סינים שמתרבים ללא מענה הולם מהעולם המערבי. ככה זה כשתשומת הלב והעניין של הגולשים ברשת מנותבת למקומות הפחות חשובים, למשל: איך תמיד לנצח ב”עץ או פאלי”, איך לפרוץ מנעולים, ואפילו איך להצמיח את השיער שלכם מהר יותר.

רוצים גם אתם להגדיל את מאגר המידע הלא יעיל והלא שימושי שלכם? צפו במיטב סרטוני ההדרכה ושותפו את חבריכם, כדי שיוכלו גם הם להשתלב בשיחת הברזיה הבאה שלכם. הרבה מידע מועיל לא יצא לכם מזה, אבל לפחות לא תפסידו יותר בחיים באיקס עיגול.

איך לקרר שישיית בירות בתוך 3 דקות?

איך לפרוץ מנעולים?

איך לקלוע צמה צרפתית?

איך לא להפסיד לעולם באיקס עיגול?

איך לרקוד היפ הופ?

איך לנצח תמיד בעץ או פאלי?

איך להכין עוגת קטיפה אדומה?

איך להצמיח את השיער שלכם מהר יותר?

איך לשרוד את סוף העולם הצפוי לנו ב 2012?

איך להירדם בקלות ובמהירות?

לייק לפטריה בפייסבוק