המצאת המאה: רובה מלח נגד זבובים (וידאו)

זבובים הם ההתעללות הקטנה והסדיסטית של אלוהים באדם. היצורים השטניים האלה יכולים להוציא אותי מדעתי בקלות, במיוחד בימים חמים אלה.  אין ספור פעמים בהן אני מוצא עצמי במרדף חסר הגיון אחרי זבוב מציק ששוב ושוב מתעלל במערכת העצבים שלי, רק כדי להצליח לתפוס אותו בפעם העשרים, להעלות חיוך ניצחון של אידיוט שחושב שבמינימום, הצליח להביס את הטאליבן, ואז לגלות שיש לאותו זבוב אח לא פחות מציק ממנו שהגיע לנקום את דמו.

במהלך חיי נתקלתי בעשרות דרכים שונות ומשונות להיפטר מזבובים וחרקים מעופפים, אך הדרך הבאה נראית ללא ספק, אחת המוצלחות שבהן. Bug-A-Salt הוא מיזם שמעוניין לסגור חשבון עם המציקנים הטורדניים, אחת ולתמיד. מדובר על רובה פשוט לתפעול ומאוד מגניב, שיורה כמות קטנה של מלח, בלחץ גדול, ישירות על הזבוב. כמו שניתן לראות בסרטון מדובר על דרך אפקטיבית, פשוטה, זולה והכי חשוב – לא רעילה, בה ניתן לקטול זבובים ועל הדרך להרגיש לרגע כאילו אתם חיילי קומנדו במשימת חיסול מסוכנת ונועזת.


 המיזם כבר עבר את שלב התכנון והאבטיפוס וכעת היוצר שלו מחפש מימון לייצור המוני במזרח באמצעות האתר למימון רעיונות ומיזמים  Indiegogo, מטרת הפרויקט הייתה גיוס 15,000 דולר ובתוך שבועיים יוזם הרעיון כבר הספיק לעבור את היעד ביותר מ 200%. מסתבר שיש הרבה אנשים בעולם שרק ישבו וחיכו כל חייהם לכלי הנשק המגניב והמלוח הזה. במידה ואתם מעוניינים לרכוש אותו ניתן להיכנס לעמוד הפרויקט באתר Indiegogo. התמיכה המינימלית היא 30$ והיא תקנה לכם את הרובה, כולל המשלוח, ברגע שזה ייצא אל השוק.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק