יקפוץ או לא יקפוץ? סטודנט מיואש על גג בניין

תקופת המבחנים יכולה להיות קוץ רציני בטוסיק. סטודנטים רבים מכירים את התחושה החמוצה לאחר כישלון במבחן בגלל מספר נקודות בודדות, דבר שלרוב יגרור אחריו הגשת ערעור נואש במטרה לסחוט את הנקודות הנדרשות על מנת לעבור את המבחן.

אתר ערעורים הוקם על מנת לתת מענה לאותם סטודנטים נואשים שנכשלו ורק רוצים לעבור, הוא מרכז מומחים בכמה מקצועות אקדמיים שעוזרים לסטודנט לנסח ערעור מנצח, על מנת שיוכל לישון יותר טוב בלילה ולא יצטרך לשבור את הראש על מה בדיוק אפשר להגיש ערעור במבחן הכושל שלו, או להתחיל להיערך למועד ב’ או ג’.

בסרטון המקדם את השירות של אתר ערעורים עולה לגג בניין הפקולטה בחור צעיר, אובדני עם קול צווחני ומצחיק, שנמאס לו לגשת שוב ושוב למבחן בפסיכולוגיה קוגניטיבית. הוא פוצח במונולוג מביך-מצחיק על כך שהוא כבר לומד בפקולטה 6 שנים והוא לא יכול יותר, הוא נשבר וצורח שהוא כבר לא רוצה להיות פסיכולוג, ואולי עדיף שכך.

הסרטון מסתיים בצורה עגומה ומעט הזויה כאשר ינשוף כחול מתיישב על כתפו של הסטודנט הצווחני ומעיף אותו מגג הבניין. לא ברור מדוע יוצרי הסרטון החליטו לסיים אותו כשלוגו החברה, הינשוף הכחול, גורם לסטודנט הנואש לעזרה להתאבד. למרות הסיום החולני משהו, אני רק יכול לקוות על פי שמו הסרטון “ערעורים – פרק 1” שצפוי פרק שני בו הסטודנט יתעורר מחלום הבלהות הקוגניטיבי של תקופת המבחנים ויגלה שהערעור שהוא הגיש התקבל. איחלתי לסטודנט בהצלחה.

 

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק