פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך תצליחו לתפוס את פיקאצ’ו בקלות כבר בפעם הראשונה שאתם משחקים בפוקימון גו

המשחק “פוקימון גו” שהושק לפני קצת יותר משבוע בארצות הברית ממשיך לשגע את העולם, ולמרות שעדין לא ניתן להוריד אותו באופן רשמי מחנויות האפליקציות בישראל, עשרות אלפי ישראלים מצאו את הדרך לעשות זאת (קליק כאן כדי להוריד בקלות את המשחק) וכבר הספיקו להתמכר אליו ולנצל כל דקה פנויה במהלך היום כדי לנסות וללכוד עוד ועוד פוקימונים.

אם גם אתם בין המכורים, סביר להניח שגם מולכם ניצבת מטרת על מרכזית: לנסות וללכוד את הפוקימון החמוד והאהוב מכולם, פיקאצ’ו. כמובן, היות ומדובר בפוקימון הכי פופולרי בעולם וזה שנושא על גבו את מותג הפוקימונים כבר כמעט 20 שנה, יוצרי המשחק לא ממהרים להעניק לכם את האפשרות לפגוש בו וללכוד אותו. אלא שכעת מסתבר שישנה פרצה קטנה במשחק שתאפשר לכם לתפוס את פיקאצ’ו כבר בתחילת הדרך.

עדין לא הורדת את פוקימון גו? קליק כאן להורדה

אז איך עושים את זה?

החדשות הטובות הן שמדובר בטריק מאוד פשוט שלא ידרוש מכם יותר מדי מאמץ מלבד הליכה קלה. החדשות הפחות טובות – הוא עובד רק בפעם הראשונה שמתחילים לשחק, כך שאם אתם כבר במהלך המסע שלכם, תצטרכו להתחיל את המשחק מחדש עם פרופיל אחר כדי לבצע אותו (אם זו הפעם הראשונה בה אתם מפעילים את המשחק דלגו לסעיף הבא).

כדי לעשות את זה היכנסו למשחק, לחצו על הפוקדור שמופיע בתחתית המסך. בחרו באפשרות Settings ואז Sign out. אחרי שתחזרו למסך הראשי של האפליקציה, התחברו שוב אך הפעם עם פרופיל חדש.

כך תתפסו את פיקאצ’ו

כאמור, לכידת פיקאצ’ו אינה מורכבת אבל תדרוש מכם ללכת ברגל לא מעט כך שכדאי שתבצעו את הטריק במקום פתוח.

עם הפעלת המשחק בפעם הראשונה יופיעו סביבכם 3 פוקימונים: סקווירטל, בלבזאור וצ’רמנדר. בשלב הזה תצטרכו להפגין איפוק ולהיות סבלניים ובמקום להתפתות ללכוד אותם, להתרחק מהמקום בו הם הופיעו ואז לחכות שהם יעלמו יופיעו שוב במיקום החדש שלכם.

חזרו על הפעולה הזו ארבע פעמים, ואז, הפלא ופלא, בפעם הרביעית יצטרף לשלישיית הפוקימונים גם פיקאצ’ו. כדי ללכוד אותו, פשוט לחצו עליו, וכאשר המצלמה נפתחת, תפסו אותו בשיטה הרגילה.

לא מאמינים? הנה סרטון שמדגים איך העניין הזה עובד, שלב אחר שלב:


באמצעות: Digital trends

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...