פרסום קריאייטיב ותופעות רשת
aliexpress whatsapp group

כך תוכלו גם אתם להוריד בקלות את “פוקימון גו” ולצאת ללכוד פוקימונים

אלא אם הייתם תקועים בתוך מערה במהלך הימים האחרונים, סביר להניח שגם אתם כבר הספקתם לשמוע על Pokemon Go, משחק המציאות הרבודה החדש שמשגע את העולם וגורם למיליוני גולשים לצאת לרחובות ולחפש אחר פוקימונים אותם יוכלו ללכוד.

המשחק שהושק באופן רשמי לפני פחות משבוע (6 ביולי) ומאז הספיק לשבור שיאי הורדות כשהצליח לעקוף אפילו את אפליקציית ההיכרויות טינדר, ועל פי נתונים לא רשמיים כבר הותקן על קרוב ל-10 אחוזים מכלל מכשירי האנדרואיד בארצות הברית, נתון פשוט מטורף.

אלא שלמרבה הצער, עקב כמות ההורדות המפלצתית וההתלהבות האדירה ברחבי העולם, נוצר עומס עצום על שרתי חברת Ninatic שפיתחה את המשחק, ובעקבות כך עוכבה הפצתו במדינות מסוימות, ביניהן ישראל, עד שהחברה תיערך ותתגבר את שרתיה בהתאם לביקוש המטורף.

איך להוריד פוקימון גו 7

אז איך בכל זאת ניתן להוריד את המשחק?

למרות שהאפליקציה עדין אינה זמינה בחנויות האפליקציות בישראל, היא פועלת במכשירים ישראלים ובכמה צעדים פשוטים שלא דורשים מכם ידע חדש, ואם אתם בעלי מכשיר עם מערכת הפעלה אנדרואיד, תוכלו גם אתם להוריד אותה אל הסמארטפון שלכם בקלות.

שלב 1 – הורדת קובץ ההתקנה

תחילה לחצו כאן כדי להוריד את קובץ ההתקנה (אל חשש, הקובץ נבדק על ידי צוות האתר והוא תקין לחלוטין). כמובן, עדיף להוריד את הקובץ דרך הסמארטפון שלכם כדי שתוכלו להפעיל אותו מיד. אם הורדתם אותו דרך המחשב, העבירו את הקובץ אל הסמארטפון ואז הפעילו אותו משם.

איך להוריד פוקימון גו 1

שלב 2 – התקנה

אחרי שהורדתם את הקובץ ולחצתם עליו, יוצג מסך שמבקש מכם אישור להתקנת האפליקציה. לחצו על “התקן”.

איך להוריד פוקימון גו 2

הערה לשלב 2:

במכשירים מסוימים, ואם לא שיניתם בעבר את הגדרות ברירת המחדל של הטלפון, ייתכן ותיתקלו בהודעה הבאה:

איך להוריד פוקימון גו 4

כדי לאפשר את התקנת האפליקציה שלא דרך חנות האפליקציות, היכנסו להגדרות המכשיר שלכם, בחרו בקטגורית אבטחה, ושם לחצו על “מקורות לא ידועים” כדי לאפשר את ההתקנה. לאחר מכן, חזרו אל הקובץ שהורדתם והפעילו אותו שוב.

איך להוריד פוקימון גו 5

שלב 3 – זמן לשחק! צאו לרחובות והתחילו ללכוד פוקימונים

אחרי שסיימתם להוריד את המשחק תוכלו לבחור לפתוח אותו כבר עם סיום ההורדה, או לחילופין, להיכנס למסך האפליקציות שלכם בסמארטפון, לחפש את האפליקציה עם האייקון של הפוקדור, ולהתחיל לשחק. בהצלחה!

איך להוריד פוקימון גו 6

ומה אם יש לי אייפון?

עבור בעלי האייפונים הסיפור קצת יותר מורכב. תחילה נסו להיכנס לחנות האפליקציות ולהוריד את האפליקציה. במידה ולא תצליחו לעשות זאת בצורה הרגילה (היות והמיקום שלכם הוא בישראל), כדי תצטרכו ליצור לעצמכם חשבון אמריקאי של Itunes.

איך עושים את זה? היכנסו לחנות האפליקציות, גללו עד למטה ולחצו על siעn out. לאחר מכן היכנסו להגדרות האייפון שלכם ותחת קטגורית General שנו תחת הגדרות השפה והאזור את האזור שלכם (region) לארצות הברית.

כעת נסו שוב להוריד את האפליקציה (קליק כאן). כעת תתבקשו לפתוח חשבון אפל חדש עם כתובת מייל נפרדת מזו שנרשמתם איתה בעבר. אל הכתובת שהזנתם תישלח אליכם למייל הודעת אימות אותה תצטרכו לאשר. לפני האישור, תצטרכו לספק למחשב שלכם כתובת IP אמריקאית פיקטיבית. לאחר שסידרתם את עניין הכתובת תוכלו לאשר את המייל שקיבלתם ולהתקין את האפליקציה.

כמובן, אחרי שהמשחק עובד, תוכלו להתנתק מהפרופיל האמריקאי שלכם (חזרו לתחילת התהליך) ולהתחבר שוב עם החשבון המקורי.

קליק לעוד המון אפליקציות מגניבות.

aliexpress whatsapp group

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...