פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

גאוני: האתר הזה יחשב עבורכם כמה זמן מחייכם בזבזתם על צפייה בסדרות האהובות עליכם

כמעט לכל אחד מאיתנו יש את הסדרות הללו שהוא פשוט לא יכול בלעדיהן. נמלטים, אבודים, שובר שורות, משחקי הכס, בית הקלפים ועוד, הן רק חלק קטן מרשימת הסדרות המעולות שהשתלטו על חיינו בשנים האחרונות והצליחו לגרום לעשרות מליוני צופים בעולם להתמכר אליהן, לחכות במתח במשך שבועות ושנים לפרקים חדשים, ולבזבז אינסוף שעות על צפייה בהן.

כעת נסו לבצע בראשכם את החישוב מהיר: כמה זמן מהחיים שלכם ירד לטמיון בעקבות הצפייה בסדרות האהובות עליכם? לפני שאתם נופלים לתהומות המתמטיקה, ומסתבכים עם חישוב כמות העונות, אורך הפרקים והכמות שלהם, חכו רגע. יש כבר מי שדאג לעשות עבורכם את העבודה השחורה ומאפשר לכם לקבל במהירות וביעילות את תמונת המצב העגומה של החיים שלכם.

המיניסייט המגניב הזה, מאפשר לכם להקליד בשורת החיפוש את שמות הסדרות בהן צפיתם או שאתם עדין צופים, להמתין לזיהוי הסדרות, לבחור אותן, ולהוסיף אותן לחישוב הכללי. השעון המופיע בראש המסך מתעדכן בכל פעם ומוסיף את הזמן המצטבר הנוסף עבור כל סדרה שאתם מוסיפים לרשימה, בהתאם למשך הפרק וכמות העונות שלה. בתחתית המסך תוכלו לראות את רשימת הסדרות שבחרתם, להוריד ולהוסיף סדרות לחישוב כאוות נפשכם.

מדובר ללא ספק ברעיון מקורי ומגניב, שירוף לכם דקות ארוכות בהנאה מרובה, בעיקר בזכות העובדה שתאלצו לרפרש את הזיכרון שלכם ולשאוב ממנו סדרות נשכחות בהן צפיתם בעבר. אגב, לשם הדוגמא, אני הוספתי לחישוב שלי רק כמה סדרות נבחרות:אבודים, משחקי הכס, שובר שורות ואו.סי. ורק ארבע הסדרות הללו לבדן, גזלו כמעט 12 ימים שלמים מחיי. היכונו לתוצאות שיפילו אתכם מהכסא.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...