אף אחד לא רוצה לשחק עם ביצים מלוכלכות (סרטון)

אם יש דבר אחד בולט שגברים לא יודעים לעשות כמו שצריך, זה להיות נקיים. כאלה אנחנו, תמיד מלוכלכים מאוכל, אבק, זיעה, שמן או כתם שחור כלשהו שאין לנו מושג איך הצליח להידבק לחולצה שלנו.

מתוג הטיפוח הגברי Lynx, מעין מותג בן של AXE, השיק לא מזמן ערכת טיפוח גברית, הכוללת מעין מברשת מקלחת פלוס ג’ל רחצה, ובמקביל, עלה עם פרסומת טלויזיה חדשה ומשעשעת, המדגימה לגברים כיצד יוכלו לדאוג שהביצים שלהם (או כדורים, בכפל משמעות באנגלית) תמיד תישארנה נקיות.

הפרסומת, בז’אנר ערוץ הקניות, מציגה שתי פרזנטוריות יפהפיות, אחת מהן אגדת טניס לשעבר, המדגימות לקהל גברי ברובו, כיצד ערכת הטיפוח החדשה מנקה את כל הכדורים בצורה מושלמת, שהרי אף אחד לא רוצה לשחק עם כדורים מלוכלכים. הפרסומת הפרובוקטיבית נוטפת אסוציאציות של ביצים גבריות והגברים בקהל שואלים שאלות הנוגעות כביכול לכדורים, אך נשמעות כמו “איך אדאג ששק האשכים שלי יהיה נקי?”.

הפרסומת של Lynx היא טייק אוף, או בהגדרה פחות רשמית – חיקוי מובהק, לפרסומת משנת 2010 של המותג המקורי Axe, פרסומת שנראית, נשמעת ומרגישה כמעט זהה לפרסומת הנוכחית. ב-2010 הפכה הפרסומת המקורית של Axe לאחת הפרסומות המשותפות והנצפות באותה השנה כשגרפה מליוני צפיות. אולם, כפי שכבר הוכח בעבר, חיקוי מוצלח הוא לא אינדיקציה להצלחה, ואכן, הפרסומת של Lynx לא ממש הצליחה להתרומם, וזכתה עד כה לפחות ממאה אלף צפיות.

לא ברור מה הוביל את החברים ב- Lynx לבצע את המהלך התמוה הזה, אך מה שכן ברור הוא שאנשי הקריאייטיב של החברה עוד יצטרכו לתת תשובות על המהלך הפרסומי המוזר הזה. צפו בסרטון.


הפרסומת המקורית של AXE:


לייק לפטריה בפייסבוק