פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

שבת ויראלית 5: הסרטונים שיבזבזו לכם את השבת

גם השבת אנו שמחים להציג, שבת ויראלית בפטריה, בדיוק כפי שציווה עלינו אלוהים: וביום השביעי שבת ויתפנאן. הפוסט המתגלגל יעודכן בכל שעה וחצי לערך, ויופיעו בו הסרטונים הויראלים שעשו את השבוע ויבזבזו לכם כמה דקות שלעולם לא יחזרו, מהשבת המופלאה שלכם. שבת ויראלית, מתחילים.

להצית את השיער, לדגדג דב גריזלי, לקחת תרופות שפג תוקפן ולהשתמש באיברים אינטימיים בתור פיתיון לדגי פיראנה, אלה רק חלק קטן מהדרכים הכי מטומטמות שאפשר למות מהן. שיר מצחיק וקליט מלווה באנימציה חמודה ומורבידית מרכז עבורכם את הדרכים הכי מפגרות וקטלניות שאפשר למות מהן. תהנו ואל תנסו בבית!  

הונג, הוא פיל בן 9, שניחן בכישרון מופלא לציור. בבר מגיל 7 אומנו הוא וחבריו לצייר מגוון ציורים, והיצירות שלהם נמכרות לקהל במחירים הנעים בין 200 ל- 700 דולר. ההכנסות נתרמות כמובן לשימור זן הפיל האסיאתי שנמצא בסכנת הכחדה.לראות ולא להאמין.
ערוץ היוטיוב  מציג לנו בסרטון מגניב ואינטראקטיבי כמה אנחנו בעצם צפויים. הקוסם ריצ’ארד וייסמן מבקש מכם לבחור את הדרך בה תלכו על גבי הלוח ומצליח לדעת היכן תסיימו את הדרך. לפני שאתם מתחילים, הכללים מאוד פשוטים, בכל פעם שריצ’ארד סופר עליכם לבחור לנוע עם האצבע במאונך (אסור לזוז באלכסון). תהנו!


 

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...