פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קורע: ארגן מסיבה בייתית בסלון תצוגה בסניף איקאה

לארח מסיבה ביתית אצלך בסלון זו לא משימה פשוטה. מצד אחד, המסיבות הביתיות הן תמיד המגניבות ביותר. כל החברים מגיעים ומביאים איתם חברים, האוירה ביתיית, האלכוהול זורם בחופשיות, המוסיקה רועשת והשכנים בקרחנה. מצד שני, כל מסיבה ביתית מוצלחת מביאה עמה גם את הבוקר שאחרי, ולרוב כשהמארח פוקח את עיניו בבוקר, המראות שהוא צפוי לגלות עשויים להיות לא נעימים. הרצפה דביקה ושחורה, הקירות מלוכלכים, שאריות קיא על השטיח החדש ואנשים שאתה אפילו לא מכיר מעולפים על הספות בסלון.

צעיר אמריקאי המכנה את עצמו TEef, מצא דרך מקורית ומשעשעת להפיק מסיבה ביתית מגניבה ולהוכיח שכדי לארגן מסיבה ביתית, ממש לא חייבים בית. הבחור הצעיר והמשועשע הגיע לסניף איקאה הקרוב לביתו עם תיק שכלל בקבוקי וויסקי, שתייה קלה, חטיפים ומוזיקת היפ הופ. באולם התצוגה של הסלונים, הוא בחר את זה המועדף עליו לאירוח המסיבה והחל לסדר את סלון התצוגה. תחילה, הזיז את הרהיטים על מנת שיהיה מקום לרקוד ולאחר מכן הזמין את כל הנוכחים במקוםלהצטרף אליו למסיבה, באמצע אולם התצוגה.

האנשים התמימים שנקלעו למקום לא בדיוק ידעו איך להגיב למסיבת הבית המאולתרת של  TEef, אך כמה מהם זרמו אתו, הצטרפו אליו לקצת גוד טיים, ואפילו התכבדו בקצת אלכוהול לשיפור מצב הרוח. כצפוי, המסיבה המאולתרת והמצחיקה הזו לא נמשכה יותר מכה דקות, בדיוק הזמן שלקח לאנשי האבטחה להגיע למקום. יש לציין כי אנשי האבטחה היו מנומסים במיוחד, ועמדו במשך שניות ארוכות לצד סלון המסיבה, נראו דיי המומים מהמתרחש ונראה היה שהם מתלבטים אם לעצור את האיש או פשוט להצטרף למסיבה.

כרגיל, נשאלת השאלה איך היו מגיבים בישראל, או ליתר דיוק באיקאה סניף ראשון לציון על מסיבה מהסוג הזה. בהחלט שווה בדיקה, אם בא לכם לבלות את הלילה בתא המעצר המקומי.

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...