פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קוביית אינסטגרם: הגאדג’ט המגניב שיציג את תמונות האינסטגרם שלכם

אחד הדברים המבאסים באינסטגרם, הוא שהתמונות הנהדרות שאנו מצלמים ומשתפים נשארות תקועות באפליקציה, ודרוש מאמץ מיוחד כדי להפוך אותן לתמונות פיזיות. פיתוח חדש ומגניב של חברת D2M מנסה לתתש מענה לבעיה הזו, באמצעות ג’אדג’ט מדליק לגמרי, האינסטקיוב (instacube). קוביית האינסטגרם היא בעצם מכשיר תצוגת תמונות חכם וריבועי הצעוטר בצבעי הלוגו של אינסטגרם, ומציג בצורה אקראית את תמונות האינסטגרם שלכם מתוך הפרופיל האישי, וגם תמונות של חברים על פי בחירתכם.

קליק לעשרת האנשים שחובה לעקוב אחריהם באינסטגרם

לפחות על פי סרטון התדמית שלה, קוביית האינסטגרם נראית פשוטה מאוד לתפעול, ומכילה פונקציות שימושיות ומגניבות. באמצעות חיבור לרשת האלחוטית ,קוביית האינסטגרם מסתנכרנת מיידית עם פרופיל האינסטגרם שלכם, כך שבכל פעם שתצלמו תמונה חדשה, היא תופיע באופן אוטומטי על מסך הקובייה. כמו כן, על ידי האש טאגס, ניתן לקבוע אילו תמונות תופענה בתצוגה, כך שאם אתם נמצאים באירוע חברתי כלשהו, תוכלו לראות על מסך התצודה את התמונות שמצלמים כל החברים בלייב.

קוביית האינסטגרם עדין לא נמכרת בשוק, ולפני כמה ימים החלה החברה להריץ קמפיין מימון גולשים באמצעות אתר קיקסטארטר  בו ביקשה החברה לגייס 250 אלף דולר להשקה במוצר והפצתו לשוק. הפיתוח החדש היכה גלים ברשת וזכה לביקורות נהדרות מאתרי הטכנולוגיה  הגדולים ברשת, ובהתאם לכך, גם רשם הישג מדהים כשהצליח לעבור את רף 250 אלף הדולרים תוך ימים ספורים בלבד וכשנותר כמעט כחודש עד לסיום קמפיין המימון.

אם כך, החדשות הטובות הן שככל הנראה בחודשים הקרובים נוכל באמת לרכוש את קוביית האינסטגרם המגניבה. לא ברור עד כמה המוצר באמת שימושי עבור רובינו, וסיכוי סביר שאם אקנה אותו, הוא יעורר התלהבות רבתי במשך שבוע ואז ייקבר באיזה ארון. נותר רק לראות מה יהיה המחיר של היצור הריבועי הזה, ואם הוא יהיה סביר ונגיש, סביר כי המכירות יהיו בשמים. בהצלחה לכולנו.

קליק לעשרת האנשים שחובה לעקוב אחריהם באינסטגרם.


quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...